لوتوس، کوروش منصوری تیونر ایرانی‌الاصل را به عنوان تیونر رسمی خودروهای خود معرفی کرد. منصوری که خود در سال‌های اخیر به یکی از نام‌های مشهور در ساخت خودروهای خاص تبدیل شده از این پس با همکاری کارخانه لوتوس مدل‌های مخصوص الیز، اکسیژ و ایورا را تولید خواهد کرد. منصوری همچنین قول نمایش یک مدل «هیجان انگیز» لوتوس را هم برای نمایشگاه پاریس داده که شهریور امسال برگزار خواهد شد. 
این دو شرکت پیش از نیز با یکدیگر همکاری داشتند که یکی از مهمترین نتایج آن ساخت مدل ایوورا جی‌تی‌ائی بود. 
منتقدان منصوری، این تیونر را به زیاده‌روی متهم می‌کنند و معتقدند خودروهایی که او می‌سازد زیبا نیست. اما آنچه که این کارخانه را بهترین گزینه همکاری با لوتوس کرده، توانایی بسیار بالای منصوری در ساخت کابین‌های لوکس است. این قابلیت بدون شک سطح خودروهای لوتوس را از آنچه هست بالاتر خواهد برد. 

البته تقاضای بازار هم بدون شک این همکاری را توجیه می‌کند. ماریتزیو پارلاتو، مدیر تجاری لوتوس می‌گوید تقاضا برای خودروهایی که به طور رسمی در کارخانه‌های تقویت می‌شود زیاد شده است. به عقیده او برای خریداران لوتوس که «سرعت، نوآوری و لذت رانندگی» را از این ماشین می‌گیرند، خاص بودن هم یک ارزش افزوده خواهد بود. 
اعداد و ارقام حرف آقای پارلاتو را تأیید می‌کند. هنگام رونمایی از لوتوس ایوورا جی‌تی‌ائی در نمایشگاه ژنو سال گذشته، قرار بود تنها ۲۵ دستگاه از این ماشین برای بازار چین ساخته شود. اما لوتوس به سرعت ۲۵۰ سفارش خرید برای این مدل دریافت کرد و تصمیم گرفت تعداد بیشتری از آن تولید کند. 
لوتوس با آمدن دنی بهار به عنوان مدیر این شرکت، تلاش زیادی کرده تا با همراه کردن مارک لوتوس با افراد مشهور، هویت تازه‌ای به این کارخانه بدهد. او همچنین با سرمایه‌گذاری زیاد در مسابقات اتوموبیلرانی از جمله فرمول یک و یادآوری سابقه طولانی این کارخانه در مسابقات، بر اسپرتی بودن این مارک تأکید می‌کند. 
حالا منصوری بعد تازه‌ای از خودروهای لوتوس را به بازار عرضه خواهد کرد.