رولزرویس ریس بدون شک یکی از لوکس‌ترین خودروهای حال حاضر جهان است. اما این کوپه انگلیسی برای بعضی خریداران ثروتمند اماراتی هنوز به اندازه کافی منحصر به فرد نیست و به همین دلیل استودیوی اتریشی «آرس دیزاین» مدلی ویژه از ریس را برای این دسته از خریداران در دبی تدارک دیده است. 
تغییراتی که آرس در رولزرویس کوپه داده از بدنه و جلوپنجره بزرگ خودرو شروع می‌شود. پره‌های جلوپنجره از فیبرکربن ساخته شده است. ورودی‌های هوا هم بزرگ‌تر شده تا بر ظاهر اسپرت و قدرت ماشین بیشتر تاکید کند. 
آرس با تغییر سپر عقب ظاهری کاملا متفاوت از مدل معمولی رولزرویس به خودرو داده است. شکل اگزوزها هم عوض شده و دیفیوزرهایی از جنس فیبرکربن به خودرو اضافه شده است. چرخ‌ها را می‌توان ۲۲ اینچی یا ۲۳ اینچی سفارش داد. 

داخل خودرو هم با فیبرکربن تزیین شده است و فرمان خودرو هم عوض شده و بخش بالا و پایین آن صاف شده است. تو دوزی دو رنگ چرم هم فضای داخل خودرو را مرغوب‌تر کرده است. 
موتور استاندارد ریس دوازده سیلندر با قدرت ۶۳۲ اسب بخار است. آرس با تغییراتی قدرت موتور را به ۷۰۰ اسب بخار افزایش داده و گفته می‌شود با این قدرت شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت خودرو به زیر چهار ثانیه رسیده است.