در فیلم‌های جیمز باند «کیو» دایره ویژه‌ای بود که آستون‌مارتین‌های جاسوس سرویس مخفی بریتانیا را به تجیهزاتی خارق‌العاده مجهز می‌کرد و حالا آستون مارتین بخش ویژه‌ای به همین نام را برای ساخت خودروهای خاص این کارخانه ایجاد کرده است.
آستون مارتین برای نمایش توانایی‌های بخش کیو، چهار مدل که توسط این بخش به سلیقه مشتریان تغییر داده شده را به جشنواره خودروهای کلاسیک پبل بیچ در کالیفرنیا خواهد برد. این کارخانه می‌گوید سهم عمده‌ای از خریدارانش می‌خواهند تا ماشینشان را در بخش کیو از بقیه متمایز کنند.

این چهار مدل شامل DB9 Volante، V12 Vantage S و دو مدل کوپه و ولانته ونکویشش است و هر چهار تا به سفارش «گالپین آستون مارتین» نمایندگی این کارخانه در کالیفرنیا ساخته شده است. هدف از نمایش این خودروها نشان دادن توانایی‌های بخش کیو در تغییر خودروها به خواست مشتریان است. 
رنگ آستون مارتین ونکوییش کوپه که کیو آن را تغییر داده نارنجی خاصی به نام Abor Orange است که فقط توسط این بخش از آستون مارتین ارائه می‌شود. مدل ونکوییش ولانته هم با رنگ خاص دیگری به نام Frosted Silver در بخش کیو رنگ‌آمیزی شده است. چرم به کار رفته در داخل ماشین و تزیینات فیبرکربن و امکانات اضافی نظیر چمدان‌ها با جنس چرم مشابه هم از دیگر امکاناتی است که میتوان به بخش کیو سفارش داد. 

در بین چهار مدلی که به نمایش گذاشته شده دی بی ۹ با تودوزی چرم صورتی از بقیه نامتعارف‌تر است و البته آنطور که متیو بنت، مدیر بخش کیو در آستون مارتین می‌گوید، نشانه‌ای است از اینکه این بخش می‌تواند هر سلیقه‌ای را راضی کند.