نام کیترهم این روزها به خاطر حضورش در مسابقات فرمول یک و ساخت خودروهای اسپرت سبک براساس لوتوس ۷ مشهور است. اما این کارخانه کوچک خودروسازی در جنوب انگلستان حالا آرزوهای بزرگی در سر دارد.
تونی فرناندز، تاجر اهل مالزی که در سال ۲۰۱۱ این کارخانه را خریده است می‌خواهد با همکاری کارخانه‌های بزرگ خودروسازی مدل‌های شاسی‌بلند و سواری بسازد. 
کیترهم چند هفته پیش همزمان با برگزاری مسابقه فرمول یک در مالزی، یک کانسپتی به نام آئروسون (AeroSeven) ساخته است که برداشتی مدرن از مدل کلاسیک سون این کارخانه است. این کانسپت اولین مرحله از استراتژی سه مرحله‌ای است که براساس آن نسل تازه‌ای از مدل «سون» این کارخانه با همکاری رنو ساخته می‌شود.
فرناندز که مدیر شرکت هواپیمایی ایر ایژیا هم است می‌گوید قصدش ساخت خودروهایی اسپرت است که مخاطب وسیع‌تری داشته باشد. در حال حاضر بیشتر مشتریان کیترهم کسانی هستند که به رانندگی در پیست علاقه دارند. 

اما آقای فرناندز معتقد است که کیترهم به تنهایی قادر به انجام این کار نیست و برای اجرا کردن این برنامه به یک خودروساز بزرگ نیاز دارد. او می‌گوید هنگامی که ایرایژیا را تاسیس کرد برای خرید هواپیما پول نداشت و مجبور بود آن‌ها را اجاره کند. حالا در کیترهم هم می‌خواهد با شراکت با کارخانه‌های بزرگ خودروسازی به نوعی تکنولوژی، پلتفرم و امکانات ساخت را اجاره کند. 
تونی فرناندز می‌گوید «اگر یک شرکت خودروسازی کارخانه‌ای برای ساخت شاسی‌بلند داشته باشد و من بتوان نود درصد مدل شاسی بلند کیترهم را در آنجا بسازم، صدها میلیون دلار صرفه جویی خواهد شد.»
با این حال کیترهم اصرار دارد که خودروها در این کارخانه مهندسی خواهد شد و ماشین‌های هویت منحصر به فرد کیترهم را خواهند داشت. هویتی که فرناندز آن را «سبک و مفرح» تعریف می‌کند. به گفته او مهندسان کیترهم باید خودرویی بسازند که هر کس با سوار شدن به آن بگوید «این یک کیترهم است.»