بی بی سی با انتشار یک تیزر از نمایش فصل جدید برنامه «تاپ گیر« خبر داد. این دومین فصل از این برنامه است که بدون به مجری مشهور تاپ گیر اجرا می‌شود.

 

نزدیک به دوسال پیش و بعد از اینکه جرمی کلارکسون هنگام ضبط برنامه به یکی از تهیه کنندگان مشت زد، او و جیمز می و ریچارد هموند از تاپ گیر به آمازون رفتند. پخش اولین سری از برنامه جدید آنها به نام «گرند تور» به تازگی پایان یافته است.

بعد از کلارکسون، کریس اوانز، مجری مشهور بی‌بی‌سی به عنوان جانشین او اجرای تاپ گیر را در دست گرفت. او با خود مت لبلانک، هنرپیشه مشهور سریال فرندز، ادی جردن، مدیر پیشین تیم فرمول یک و تحلیلگر مسابقات فرمول یک، سبین اشمیتز، راننده آلمانی را به همراه دو روزنامه نگار خودرو به برنامه آورد.

پیشینه خبر

فصل جدید تاپ گیر

راند دوم

به این ترتیب تاپ‌گیر مانند دوران جرمی کلارکسون و برنامه «گرند تور» با سه مجری مرد اجرا خواهد شد و سبین اشمیت و ادی جردن هم در بخش‌هایی از برنامه به آنها خواهند پیوست.

تیزر فصل جدید تاپ گیر، سه مجری را در دپارتمان بیمه بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که درباره کارهایشان در این برنامه به مدیری سخت‌گیر توضیح می‌دهند. در این کلیپ نود ثانیه‌ای مت لبلانک سوار بر یک «آوتوروس شامان» ساخت روسیه چند برهنه را در جزیره من نجات می‌دهد و در صحنه‌ای دیگر سوار بر یک آستون مارتین در محاصره پلیس مونته‌نگرو است.

هنوز پخش سری اول گرند تور آغاز نشده بود که بحران داخلی و اقبال کم بینندگان باعث شد تاپ گیر دور اول رقابت این دو برنامه را واگذار کند. دور دوم این رقابت با پخش سری دوم تاپ‌گیر، کمتر از سه هفته دیگر و از روز یکشنبه ۱۵ اسفند آغاز خواهد شد.