جنرال موتورز سال گذشته هفتصد هزار دستگاه بیوک در چین فروخت. در حقیقت  فروش بیوک در چین بیشتر از آمریکا است. به همین دلیل تعجبی ندارد که چهره نسل‌های بعدی این خودرو در چین ترسیم شود و آن را قبل از آمریکایی‌ها چینی‌ها ببینند. 
نام این کانسپت «ریویه‌را» است. مدلی که یادآور روزهای اوج بیوک در دهه شصت میلادی است. 
جنرال موتورز در سال ۱۹۶۳ بیوک ریویه‌را را برای رقابت با فورد تاندربرد به بازار عرضه کرد. هدف ساخت یک کوپه دو در چهار نفره بود که به لوکسی رولزرویس و چابکی فراری باشد. بیوک نزدیک به چهل سال هشت نسل از ریویه‌را ساخت اما در سال ۱۹۹۹ تولید آن متوقف شد. 
ریویه‌را توسط استودیوی طراحی جنرال موتورز در شانگهای و باهمکاری شرکتی به نام پاتک (PATAC) طراحی شده، که با مشارکت جنرال موتورز و شانگهای اتو تاسیس شده است. 
به رسم ریویه‌را کانسپت جدید یک خودروی دو در چهار نفره است. درهای خودرو رو به بالا باز می‌شود. جلو پنجره‌اش برداشت تازه‌ای از آبشار همیشگی ریویه‌را است که به زودی در مدل‌های دیگر بیوک دیده خواهد شد. 
جزییات زیادی درباره قوای محرکه ماشین داده نشده. بیوک تنها می‌گوید موتور ماشین هیبریدی است و باتری‌های خودرو علاوه بر کابل به صورت بی‌سیم هم شارژ می‌شود. 
از دیگر امکانات مفهومی موجود در این خودرو سیستم جلوگیری از تصادف آن است که از طریق ده دوربین و ۱۸ سنسور اطراف خودرو را رصد می‌کند و تصویری هولوگرام از اطراف خودرو را روی شیشه جلو به راننده نشان می‌دهد.