توتو ولف، مدیر تیم فرمول یک مرسدس ایده استفاده از تیم «مانور» به عنوان تیم دوم مرسدس را رد نکرد. او در مصاحبه‌ای با مجله آلمانی «اتوموتو آند اشپورت» گفت از رابطه بین فراری و تیم جدید آمریکایی «هاس» نگران است و به آن «با چشمی خندان و با چشمی گریان» نگاه می‌کند.

«فراری در رابطه‌اش با تیم هاس قدمی هوشمندانه برداشته است و اگر این به کارایی تیم کمک کند معلوم می‌شود کارشان را درست انجام داده‌اند.»

جین هاس، مدیر تیم هاس، که اولین فصلی است که در فرمول یک شرکت می‌کند، در گفتگوهایش تاکید می‌کند هاس تیم دوم فراری نیست. اما رابطه این دو از نظر فنی آنقدر به هم نزدیک است که نام دیگری نمی‌توان بر آن گذاشت.

گفته می‌شود ممکن است فراری برخی قطعات خود را پیش از نصب روی ماشینهای فراری در ماشین‌های هاس امتحان کند و به این ترتیب از نظر فنی از رقیبان خود جلو بیفتد.

صحبت‌های ولف، نشان می‌دهد ارتباطی مشابه با فراری-هاس بین دو تیم مرسدس-مانور ممکن است در حال شکل گرفتن باشد.

ولف در مصاحبه تازه‌اش تایید کرد که علاوه بر «پاسکال ورلاین»، راننده تیم، مرسدس تونل باد خود را هم در اختیار این تیم قرارداده است. او درباره رابطه مرسدس با مانور هم گفته «ما باید همه گزینه‌ها را در نظر داشته باشیم.»

«اگر بشود با رعایت قوانین با همکاری بین دو تیم کیفیت کار را بهتر کرد، باید این راه بررسی شود.»

«من خیلی مطمئن نیستم به نفع فرمول یک باشد که تیمهای بزرگ تیم دومی داشته باشند که از آن برای بهتر کردن ماشین خود استفاده کنند. اما قوانین در سال ۲۰۱۷ قرار است تغییر زیادی کند و ما باید برای هر فرصتی آماده باشیم.»

او اما اضافه کرد «از نظر اصولی به نظرم این کار درست نیست.»