ریچارد هموند و جیمز می، دو مجری برنامه تاپ گیر (تخت گاز) بخش‌هایی از دو قسمت باقی مانده این فصل از برنامه را ضبط کرده‌اند. پخش برنامه بعد از لغو قرارداد جرمی کلارکسون، مجری دیگر این برنامه متوقف شده بود اما روزنامه انگلیسی تلگراف خبر داده دو قسمت باقی مانده ممکن است در تابستان پخش شود. 
همزمان با نامشخص بودن آینده تاپ گیر بازار شایعه درباره شیوه اجرای این برنامه همچنان داغ است. ایندیپندنت، روزنامه دیگر انگلیسی دو روز پیش خبر داد که قرار است در فصل بعد در هر قسمت یک مجری مهمان در کنار می و هموند برنامه را اجرا کند. {+}

به گزارش این روزنامه بی بی سی به هر دو مجری پیشنهاد داده در صورت ماندن سالانه یک میلیون پوند به آنها دستمزد پرداخت کند. از آنجا که بی‌بی‌سی به طور رسمی کلارکسون را اخراج نکرده و به طور رسمی تنها اعلام کرده که قراردادش با مجری ۵۵ ساله را فسخ کرده، شاید راه برای بازگشت او در برنامه‌های بعدی باز می‌ماند. 
پیش از این گزارش‌هایی از مذاکره سه مجری برنامه محبوب بی‌بی‌سی با کانال آی‌تی‌وی، رقیب بی‌بی‌سی و همینطور با مدیران شبکه ویدیویی آنلاین «نت فلیکس» منتشر شده بود. شاید به همین خاطر باشد که بی‌بی‌سی تلاش می‌کند دو مجری دیگر تاپ‌گیر را فعلا نگه دارد تا این برنامه و اعتبار و سودش را به طور کامل به رقیبانش واگذار نکند.