هوندا قصد دارد در نمایشگاه خودروی توکیو از کانسپت اسپرت کوچکی به نام اس۶۶۰ رونمایی کند که الگویی برای ساخت مدلی است که در سال ۲۰۱۵ به بازار ژاپن عرضه خواهد شد. 
کانسپت اس۶۶۰ از نظر ظاهری شباهت زیادی به به کانسپت ائی-وی استر هوندا دارد که در سال ۲۰۱۱ نمایش داده شد اما به جای موتور الکتریکی این خودرو یک موتور با حجم ۶۶۰ سی‌سی بنزینی با قدرت ۶۵ اسب بخار دارد که نیرویش از طریق جعبه دنده سی‌وی‌تی یا جعبه دنده با «سیستم انتقال پیوسته قدرت» به چرخ‌ها منتقل می‌شود. میزان قدرت این موتور ممکن است زیاد به نظر نیاد اما با توجه به وزن خودرو که حدود ۹۰۰ کیلوگرم است، نیروی این موتور برای تضمین یک رانندگی تند و تیز کافی است. 
حجم موتور خودرو نشان می‌دهد این مدل براساس استانداردهای ماشین‌های گروه کی (Kei) در ژاپن ساخته خواهد شد. این گروه خودرو به خاطر معافیت‌های مالیاتی و تسهیلات دولتی در ژاپن بسیار محبوب است. براساس قوانین ژاپن ماشین‌های گروه کی نباید طولشان از ۳.۴ متر و عرضشان از ۱.۴۹ متر بیشتر باشد و حجم موتورشان هم باید ۶۶۰ سی‌سی باشد.
دولت ژاپن پس از جنگ جهانی دوم استاندارد خودروهای گروه کی را تعریف کرد. در آن زمان اکثر ژاپنی‌ها پول کافی برای خرید خودرو نداشتند اما می‌توانستند موتورسیکلت سوار شوند. دولت برای تشویق خودروسازی در ژاپن این استاندارد را تعریف کرد تا مردم بیشتری با هزینه کمتر ماشین‌دار شوند. محدودیت‌های تعریف شده برای این گروه باعث تولید خودروهایی با طول و عرض کم و معمولا ارتفاع زیاد شد که علاوه بر راحتی حمل و نقل در شهرهای شلوغ معمولا جای کافی برای چند سرنشین دارد.
خودروهای شهری کی چندان خارج از ژاپن محبوب نشد و صادرات آن برای خودروسازان ژاپنی سود چندانی نداشت. اما آنها با همین استاندارد خودروهای اسپرت بسیار کوچکی هم ساختند که نه‌تنها در ژاپن بلکه در جهان به شهرت رسید. هوندا «بیت» که بین سال‌های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۶ تولید شد یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین این خودروها بود و به نظر می‌رسد هوندا می‌خواهد با عرضه مدلی مشابه شهرت گذشته را دوباره به دست آورد. 
چند نشریه خودروسازی خبر داده‌اند که هوندا قصد دارد این خودرو را با موتوری یک لیتری ۱۰۰ اسب بخاری در آینده به بازارهای جهانی هم عرضه کند. شاسی این خودرو طوری طراحی شده که امکان تغییرات بیشتر و تطبیق با نیاز بازارهای جهانی را دارد و به گفته این نشریات عرضه چنین مدلی به ترمیم وجهه هوندا مخصوصا در اروپا کمک زیادی خواهد کرد. 
هوندا علاوه بر این خودرو، مدل تازه‌ای براساس کانسپت شاسی‌بلند اربن و نمونه تازه‌ای از کانسپت آکورا ان‌اس‌اکس را هم در توکیو نمایش خواهد داد. نمایشگاه توکیو از اول تا دهم آذر در این شهر برگزار خواهد شد.