در آستانه رونمایی رسمی از مدل دیسکاوری اسپورت، لندروور تصاویر استتار شده‌ای از این خودرو منتشر کرده و خبر داده است که این مدل را با ردیف سوم صندلی و برای ۵+۲ سرنشین عرضه خواهد کرد. 
در تصاویر استتار شده ردیف سوم صندلی دیده می‌شود که به اختیار راننده می‌توان آن را در کف جای بار خواباند یا آن را برای نشستن دو سرنشین بیشتر بلند کرد. 
در اطلاعیه‌ای که لندروور همراه با این تصاویر منتشر کرده است، گری مک‌گاورن، مدیر طراحی لندروور می‌گوید «دیسکاوری اسپورت را می‌توان با ردیف سوم صندلی و به صورت ۵+۲ سفارش داد. دیسکاوری با در اختیار گذاشتن جای بار زیاد و صندلی‌های اضافی همچنان در ابعاد یک شاسی‌بلند پنج نفره معمولی است.»

دیسکاوری قرار است پاییز امسال در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شده و از سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو جانشین مدل «فریلندر» در بازار اروپا خواهد شد. 
اگرچه دیسکاوری اسپورت در تازه‌ترین تصاویر منتشر شده استتار شده است اما می‌توان تا حد زیادی ظاهر خودرو را نیز دید که با الهام از کانسپت … طراحی شده است. لندروور می‌گوید این خودروهای استتار شده اکنون در جاده‌های اطراف کارخانه در شمال غرب انگلستان در حال انجام آخرین آزمایش‌ها است.