آئودی در میدان پیکادلی لندن نمایشگاهی به نام «شهر آئودی» افتتاح کرده که مشتریان می‌توانند در آن به طور دیجیتالی خودروهای این کارخانه را ببینند و سفارش دهند. 
مرکز شهرهای بزرگ جهان بهترین محل برای تاسیس نمایشگاه خودرو است، اما نمایشگاه‌های ماشین نیاز به فضای زیادی دارد و به دلیل قیمت زیاد زمین در مرکز شهر، تاسیس چنین نمایشگاهی هزینه زیادی نیاز دارد و به همین خاطر بیشتر نمایندگی‌های ماشین در حاشیه شهرها قرار دارد. 

راه حل آئودی برای این مشکل استفاده از تکنولوژی دیجیتال است. در نمایشگاه دیجیتال آئودی کامپیوترها و صفحات نمایشگر بزرگ جای ماشین‌‌ها را گرفته است. خریداران می‌توانند به طور الکترونیکی خودروی مورد علاقه خود را انتخاب کنند، آن را مطابق با سلیقه و نیازشان تغییر دهند و  ماشینشان در ابعاد واقعی بر صفحه یک نمایشگر بزرگ ببینند. 
در آخر اطلاعات ماشین آن‌ها در یک حافظه کوچک USB ذخیره شده و به خریدار داده می‌شود و آئودی ماشین را از طریق نمایندگی‌های خود به خریدار تحویل می‌دهد. 

این اولین نمایشگاه از بیست فروشگاهی است که آئودی قرار است تا سال ۲۰۱۵ در مرکز شهرهای بزرگ جهان تاسیس کند. آئودی می‌گوید علاوه بر فروش ماشین، چنین نمایشگاهی باعث می‌شود تا این مارک آلمانی ارتباط بیشتری با علاقه‌مندانش در شهرهای بزرگ داشته باشد. 
آئودی می‌گوید چنین نمایشگاه‌هایی در کنار روش‌های پیشین فروش ماشین استفاده خواهد شد و قرار نیست فروشگاه‌های دیجیتال جایگزین روش‌های سنتی شود.