در حالی که خبرهای بد از وضعیت اقتصادی پژو به گوش می‌رسد، طرح‌هایی از سوپراسپرت این کارخانه که قرار است در نمایشگاه خودرو پاریس نظرها را جلب کند، زودتر از موعد در اینترنت منتشر شده است. 
پیش تر پژو بخش‌هایی از این خودرو را در یک فیلم تبلیغاتی {+} نمایش داده بود. کارخانه فرانسوی جزییاتی از این کانسپت که نامش اونیکس است منتشر نکرده اما احتمال داده می‌شود این سوپرکار با نیروی محرکه هیبرید حرکت کند که قبلاً در مدل ۳۰۰۸ این کارخانه استفاده شده است. 
قوای محرکه ترکیبی از یک موتور ۱.۶ لیتری چهار سیلندر با ۲۵۶ اسب بخار است که با موتور الکتریکی ۱۲۰ اسب بخار ترکیب شده و نیرو را به چرخ‌های عقب منتقل می‌کند و مصرف سوخت آن تنها ۴ لیتر در صد کیلومتر است. 
پژو برنامه‌ای برای تولید یک سوپرکار اعلام نکرده است و به احتمال زیاد اونیکس در حد یک کانسپت باقی خواهد ماند. 

بورس پاریس اعلام کرده است از هفته آینده نام پژو را از فهرست چهل شرکت برتر در این بورس حذف خواهد کرد. به این ترتیب پژو بعد از ۲۵ سال از فهرست «کاک۴۰» خارج خواهد شد و در فهرستی پایین‌تر قرار خواهد گرفت. 
پژو در شش ماه اول سال جاری میلادی ۸۱۹ میلیون یورو ضرر کرده و قیمت سهامش به پایین‌ترین حد در ۲۶ سال گذشته رسیده است. شصت درصد ارزش سهام پژو در یک سال گذشته کاهش یافته است و اعلام خبر خروج این کارخانه از «کاک ۴۰» به نگرانی‌ها درباره آینده کارخانه فرانسوی خواهد افزود. 
تنها امید پژو موفقیت مدل‌های جدیدی است که از امسال به بازار وارد خواهد شد. علاوه بر ۲۰۸ که  به بازار آمده است، پژو در حال آماده کردن مدل جدید ۳۰۸ است که سال آینده به بازار خواهد آمد و  همینطور ۲۰۰۸ که پژو را به بازار بسیار محبوب شاسی‌بلند‌های کوچک وارد خواهد کرد.