کونیگزگ این عکس از مدل جدیدش به نام One:1 را منتشر کرده است. این خودرو برداشت تازه‌ای از مدل آگرا، سوپرکار این کارخانه سوئدی است و به احتمال زیاد یک ماه دیگر در نمایشگاه ژنو به نمایش در خواهد آمد. 
One:1 اشاره به نسبت وزن به قدرت خودرو است. این ماشین ۱۳۴۰ کیلوگرم وزن دارد و قدرت موتورش  هم به همین اندازه و ۱۳۴۰ اسب بخار است. معمولا قدرت موتور سوپرکارها بیشتر از هزار اسب بخار است اما این برای اولین بار است که چنین نسبتی در یک سوپرکار دیده می‌شود. 
برای مثال فراری لافراری ۹۵۰ اسب بخار قدرت دارد و وزنش حدود ۱۲۵۰ کیلوگرم است. بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتز ۱۲۰۰ اسب بخار قدرت دارد و وزنش حدود دو تن است و ویرون سوپراسپرت با ۱۲۰۰ اسب بخار وزنش ۱۸۳۰ کیلوگرم است. 
کارخانه کونیگزگ بیست سال پیش تاسیس شد اما اولین ماشین خود را در سال ۲۰۰۲ به بازار عرضه کرد. در این مدت اندکی بیش از صد دستگاه سوپرکار در کونیگزگ ساخته شده است. 
در سال ۲۰۱۱ کونیگزگ آگرا R رکورد گینس در شتاب‌گیری صفر تا ۳۰۰ کیلومتر در ساعت را با کسب زمان ۱۴.۵۳ ثانیه از آن خود کرد. کونیگزگ حالا مدل آگرا S را به بازار عرضه کرده است که از مدل سال ۲۰۱۳ سریعتر است و ۱۰۳۰ اسب بخار نیرو تولید می‌کند.
بال بزرگ در عقب خودرو آن را از دیگر مدلهای آگرا متمایز می‌کند. جزییات فنی اندکی از این ماشین منتشر شده است اما هفته نامه انگلیسی اتوکار از قول منبعی در داخل کارخانه نوشته این بال معادل ۶۰۰ کیلوگرم فشار عمودی بر ماشین ایجاد می‌کند. همینطور گفته شده این خودرو قطعات آیرودینامیک متحرک هم دارد. 
در تئوری این خودرو با این مشخصات قادر خواهد بود به سرعتی بیش از ۴۵۰ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. به احتمال زیاد کونیگزگ ناگزیر خواهد بود سرعت را به صورت الکترونیکی محدود کند اما انتظار می‌رود این محدودیت برای شکستن رکورد بوگاتی ویرون سوپراسپرت از ۴۱۵ کیلومتر در ساعت بیشتر باشد. 
روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال که اولین رسانه‌ای بود که این عکس را چاپ کرد هم نوشته تنها قرار است شش دستگاه از این خودرو ساخته شود که همه آنها فروخته شده است. به نوشته این روزنامه قرار است تا دو هفته دیگر در مراسمی با حضور مالکان این خودرو و مهمانان ویژه از آن رونمایی شود و اندکی بعد در نمایشگاه ژنو به معرض نمایش عمومی گذاشته خواهد شد.