برابوس، مدل تقویت شده‌ای از لوکس‌ترین مرسدس بنز ساخته که ۹۰۰ اسب بخار نیرو دارد. این تقویت کننده آلمانی حجم موتور دوازده سیلندر شش لیتری مرسدس-مایباخ اس۶۰۰ با از شش لیتر به ۶.۳ لیتر افزایش داده و توربوهای آن را هم عوض کرده است. 
با این کار قدرت موتور از ۵۳۰ اسب بخار به ۹۰۰ اسب بخار افزایش یافته است. با این موتور شتاب صفر تا صد کیلومتر لیموزین دو تن و نیمی مرسدس به ۳.۷ ثانیه کاهش یافته و حداکثر سرعتش هم بیشتر از ۳۵۰ کیلومتر در ساعت است. 

از نظر ظاهری لیموزین برابوس سپرهای متفاوتی با مرسدس-مایباخ معمولی دارد،‌ در جلو و عقب ماشین دیفیوزر نصب شده و چرخ‌های ماشین هم ۲۱ اینچی شده است. لاستیک‌های ماشین هم با سایز ۲۵۵ در جلو و ۲۹۵ در عقب است و از دو کارخانه پیرلی و یوکوهاما تامین می‌شود. 


داخل خودرو هم با طراحی ویژه چرم برابوس و ترکیب چوب و فیبرکربن تزیین شده است. و البته کیلومترشمار ماشین هم تغییر داده شده و تا حداکثر سرعت ۴۰۰ کیلومتر در ساعت را نشان می‌دهد. 

مصرف سوخت این ماشین با موتور دوازده سیلندر ۶.۳ لیتری ۱۷.۱ لیتر در هر صد کیلومتر در شهر، ۸.۶ لیتر در هر صد کیلومتر در بزرگ‌راه و ۱۱.۹ لیتر در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی است. این خودرو ۲۷۹ گرم در هر کیلومتر دی اکسید کربن مصرف می‌کند. 
برابوس نمونه‌ای تقویت شده از مرسدس-مایباخ اس۵۰۰ هم به مشتریانش عرضه می‌کند. موتور هشت سیلندر این ماشین با تقویت برابوس ۸۵ اسب بخار و ۱۲۰ نیوتن متر بیشتر نیرو دارد.