نسل جدید فراری انزو بیش از ۸۰۰ اسب بخار قدرت و کمتر از ۱۱۰۰ کیلوگرم وزن خواهد داشت. هفته‌نامه انگلیسی اتوکار با انتشار طرح‌هایی از نسل جدید قوی‌ترین محصول فراری نوشته جانشین انزو شبیه‌ترین خودروی جاده‌ای به یک ماشین فرمول یک خواهد بود و بهار آینده رونمایی می‌شود و قیمتش حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلار برآورد شده است. 
دو کانسپت FXX (سال ۲۰۰۵) و میله‌چیلی (سال ۲۰۰۷) زیربنای فنی مدل جدید انزو را شکل می‌دهد. جانشین انزو، که فعلاً با کد F150، شناخته می‌شود بر روی ساختاری یکپارچه از فیبرکربن ساخته می‌شود که وزنش تنها ۷۰ کیلوگرم است. این مقدار ۲۰ درصد کمتر از ساختار مشابه در مدل انزو است. 

فراری FXX

فراری میله‌چیلی
موتور F150 دوازده سیلندر است و یک موتور الکتریکی کوچک هم با آن همراه شده است. این موتور نمونه تقویت شده موتور ۶.۳ لیتری ۷۳۱ اسب بخاری است که در مدل F12 استفاده شده است. اطلاعات رسمی درباره قدرت موتور منتشر نشده اما تصور می‌شود قدرت آن از ۷۵۰ اسب بخار بیشتر باشد و موتور الکتریکی هم ۲۰۰ اسب بخار به نیروی ماشین اضافه می‌کند، اما ماشین نمی‌تواند تنها با موتور الکتریکی حرکت کند. 
طراحی داخل ماشین و موقعیت راننده تا حد امکان به یک ماشین فرمول یک شبیه خواهد بود. صندلی‌ها قابل حرکت و تنظیم نیست اما صندلی هر ماشین با توجه به بدن مشتری قالب‌گیری می‌شود. تصور می‌شود بیشتر کنترل‌ها روی فرمان ماشین قرار بگیرد. 
از نظر ظاهری، درهای F150 به وفاداری از انزو، رو به بالا باز می‌شود اما چراغ‌های جلو خودرو به محصولات جدید فراری شبیه خواهد بود
انزو یکی از موفق‌ترین مدل‌های فراری بود. کارخانه ایتالیایی بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ چهارصد دستگاه از آن را ساخت. دو خودروی دیگر هم براساس انزو ساخته شد. اولی فراری  P4/5 بود که توسط استودیوی طراحی پینین‌فارینا و به سفارش یک مشتری خصوصی ساخته شد و دومی مازراتی MC12 بود که برای شرکت در مسابقات قهرمانی جی‌تی ساخته شد. شرط شرکت در این مسابقه این بود که دست کم ۲۵ دستگاه از این خودرو در بازار فروخته شده باشد و به همین دلیل مازراتی ۵۰ دستگاه از آن را به بازار عرضه کرد.