بنتلی برای نمایش گوشه‌ای از مدلهای الکتریکی که در آینده می‌خواهد بسازد، یک کانسپت تمام الکتریکی را در ژنو به نمایش گذاشت. بنتلی با کانسپت «ائی‌اکس‌پی ۱۲ اسپید ۶ ائی» می‌خواهد واکنش مردم را به یک بنتلی الکتریکی ببیند و براساس نظر مشتریان، استراتژی خود را تعیین کند.

این خودروی دو نفره براساس کانسپتی «ائ‌اکس‌پی ۱۰ اسپید ۶» ساخته شده است که بنتلی آن را در سال ۲۰۱۵ در ژنو نمایش داده بود. اما این بار خودرو روباز است و به طول کامل با قوای محرکه الکتریکی حرکت می‌کند. بنتلی می‌گوید این خودرو می‌تواند با هر بار شارژ تا ۵۰۰ کیلومتر حرکت کند و از نظر قابلیت‌های حرکتی، هیچ فرقی با بنتلی‌های دیگر ندارد.

بنتلی

لوکس و اسپرت

داخل خودرو شبیه به بقیه بنتلی‌ها بسیار لوکس و همزمان اسپرت است. نمایشگر داخل خودرو یک صفحه باریک و کشیده با کیفیت بسیار بالا است که از روی داشبورد به کنسول وسط و دور راننده کشیده شده است. همه سطوح با چرم پوشانده شده و صندلی‌های خودرو اسپرت است.

بنتلی به زودی باید نسل جدیدی از مدل کنتینانتال جی‌تی را به بازار عرضه کند و این کانسپت‌ها تلاشی برای رسیدن به طرح نهایی این مدل جدید است. آنچه به نظر قطعی است، فرم چراغ‌های جلو مدل جدید بنتلی است که از روی این کانسپت‌ها الگوبرداری خواهد شد.

بنتلی جزییاتی از نیروی محرکه این کانسپت ارائه نکرده است. اما انتظار می‌رود این خودرو برای رقابت با ماشین‌هایی نظیر پورشه «میشن ائی» طراحی شود و به این ترتیب باید حدود ۶۰۰ اسب بخار نیرو داشته باشد. شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت پورشه میشن ائی ۳.۵ ثانیه است.