براساس گزارش‌های تایید نشده بوگاتی جانشین مدل ویرون را با نام «شیرون» به بازار عرضه خواهد کرد. 
شیرون نام کانسپتی بود که در سال ۱۹۹۹ فابریتزیو جوجارو از استودیوی ایتال دیزاین برای بوگاتی طراحی کرد. این کانسپت مبنایی برای ساخت سوپرکار ویرون شد و اینطور که خبرنگار ماهنامه آمریکایی «کار اند درایور» از منابعی در داخل کارخانه شنیده، نسل جدید این سوپرکار قرار است با همین نام ساخته شود.
این نام یادآور لوئی الکساندر شیرون (۱۸۹۹ – ۱۹۷۹) راننده تیم بوگاتی است. نام او در بین شش فرد مشهوری که سال گذشته سری‌های ویژه ویرون به نام آنها ساخته و فروخته شد نبود و همین احتمال نامگذاری نسل جدید به نام شیرون را تقویت کرده است. 

کانسپت شیرون (۱۹۹۹)
بوگاتی می‌گوید تا زمانی که پانزده دستگاه  ویرون باقی مانده را نفروخته از دادن جزییات درباره مدل جدید خودداری می‌کند. اما به نظر می‌رسد این مدل جدید از ترکیب موتور شانزده سیلندر هشت لیتری بوگاتی و یک موتور الکتریکی نیرو می‌گیرد. 
گفته می‌شود این سیستم هیبرید حدود ۱۵۰۰ اسب بخار نیرو تولید می‌کند.

پیشتر هفته نامه انگلیسی اتوکار خبر داده بود خودروی جدید در آزمایش‌های کامپیوتری به حداکثر سرعت ۴۶۰ کیلومتر در ساعت دست پیدا کرده و شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعتش ۲.۳ ثانیه بوده است. 
این ارقام به دلیل محدودیت‌هایی از جمله مقاومت تایرها در شرایط واقعی دست یافتنی نیست اما گفته می‌شود بوگاتی رسیدن به سرعت ۴۳۵ کیلومتر در ساعت را هدف قرار داده است.  
قرار است از مدل «شیرون» هم تنها ۴۵۰ دستگاه ساخته شود.