بوگاتی روز پنج‌شنبه از یک مدل ویرون گراند اسپورت رونمایی کرد که بدنه‌اش از پرسلان یا سرامیک ساخته‌ شده است. این ماشین که با همکاری شرکت آلمانی کونیگلیش پورزلان منوفکچرر (KPM) ساخته شده، اولین ماشینی در جهان است که با این نوع سرامیک ساخته می‌شود. 
رنگ آمیزی این مدل، که لور بلان، یا طلای سفید نامیده شده  با الهام از نقاشی‌های آبستره طراحی شده است.  

قطعات داخل ماشین هم از جنس پرسلان ساخته شده. پرسلان به محدوده وسیعی از محصولات سرامیک گفته می شود که در دمای بسیار بالا  و حدود هزار و پانصد درجه پخته می‌شود. از جمله محصولاتی که با این ماده ساخته می‌شود می‌توان به ظرف‌های چینی، دندان‌های مصنوعی و عایق‌های الکتریکی اشاره کرد. 

دکتر استفان برونگز، مدیر فروش و بازاریابی بوگاتی درباره این ماشین گفت:‌«‌ ساخت یک ماشین با بدنه‌ای سرامیکی ابتدا ایده‌ای عجیب به نظر می‌رسید، مخصوصاً اگر در ساخت بدنه سریع‌ترین کانورتیبل جهان از این ماده استفاده شود.‌» 
اما عملی کردن ایده‌ای خارق‌العاده، کاری است که بوگاتی به آن مشهور است و علاقه به امتحان کردن مواد تازه، میراث اتوره بوگاتی بنیانگذار این خودروسازی است. 
این ماشین در مراسمی در دفتر مرکزی KPM رونمایی شد و تنها همین یک مدل از بوگاتی ساخته می‌شود. با این حال دو شرکت اعلام کردند که به همکاری خود ادامه خواهند داد و طراحان بوگاتی با کار بر روی این خودرو و مشاهده امکانات رنگ‌ آمیزی پرسلان، ایده‌های زیادی برای طراحی گرفتند. 
قیمت این ماشین یک میلیون ششصد و پنجاه هزار یورو است.