بوگاتی آخرین ماشینی را که بیژن پاکزاد، طراح مد ایرانی سفارش داده بود رونمایی کرده است. در ویدیویی که توسط کارخانه بوگاتی منتشر شده است، آخیم آنسشیت، مدیر طراحی بوگاتی از همکاری‌اش با بیژن برای ساخت این بوگاتی ویرون گراند اسپورت صحبت می‌کند.
به گفته او کار بر روی این ماشین شش هفته پیش تمام شد و بیژن چهار هفته پیش با دیدن نمونه یک هشتم ماشین، طرح آن را تایید کرده بود، اما مرگ به این طراح مشهور ایرانی مجال لذت بردن از این ماشین را نداد.  

بیژن پاکزاد ۲۷ فروردین در سن ۶۷ سالگی در بورلی هیلز آمریکا براثر سکته قلبی درگذشت. بوتیک او به نام «بیژن» یکی از مشهورترین فروشگاه‌های بورلی هیلز بود و او به خاطر دوختن لباس برای شخصیت‌های سیاسی و هنرپیشه‌ها مشهور بود.
بیژن به خاطر علاقه‌اش به رنگ زرد هم مشهور بود و این رنگ به نوعی امضای این طراح به حساب می‌آمد. در آخرین ماشین اسپورت خود، او باز هم از این رنگ استفاده کرده بود. بر روی کاپوت بوگاتی او، دوباره چهره مرد ریشو که از دیگر موتیف‌های بیژن است دیده می‌شود و در سرتاسر بدنه آرم بوتیک او به چشم می‌خورد. بخش‌هایی از بدنه ماشین که زرد نیست از آلومینیوم پولیش شده است و در حقیقت بی رنگ است.

این دومین بوگاتی ویرون است که بیژن امضای خود را بر روی آن گذاشته بود. او پیش از این یک بوگاتی با رنگ‌های مشکی و زرد هم طراحی کرده بود. (عکس بالای مقاله)
بیژن به جز این دو بوگاتی، به تازگی با رولزرویس هم برای طراحی داخلی و بیرونی ماشین‌های این شرکت به توافق رسیده بود. علاقه او به ماشین‌های اسپورت زبانزد بود و او به جز بوگاتی، یک بنتلی آزور مشکی و یک بنتلی آزور زرد، یک مرسدس بنز SLR مک‌لارن مشکی، یک فراری ۴۳۰ زرد و یک رولزرویس دراپ هد کوپه زرد هم داشت.