یک روز پیش از اینکه نمایشگاه خودروی نیویورک درهای خود را به روی خبرنگاران باز کند، بیوک مدل به روز شده سدان بزرگش لاکراس را معرفی کرد.
لاکراس که در میانه عمرش به روز می‌شود به جای تغییرات ساختاری و قوای محرکه، بیشتر در امکانات و تکنولوژی تغییر کرده است. با این حال ظاهر ماشین با الهام از مدل کوچکتر و جدیدتر ورانو ساده‌تر و شیک‌تر شده است. جلوپنجره ماشین مهمترین عنصر بصری این خودرو هم پررنگ‌تر شده است و از چراغ‌های ال‌ائی‌دی در جلو و عقب ماشین استفاده شده است. 
بیوک لاکراس را با موتورهای ۲.۴ لیتری چهار سیلندر و ۳.۶ لیتری شش سیلندر با قدرت ۳۰۴ اسب بخار می‌سازد. هر دو موتور با جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک به بازار عرضه می‌شود. 

تغییرات مهم در داخل خودرو داده شده است. داشبورد، کنسول و صندلی‌های نو شده است و بیشتر کنترل‌های و دکمه‌ها جدید است که می‌توان با دو تزیین چرم مشکی یا ترکیب چرم قهوه‌ای و چوب سفارش داد. 
بیوک سیستم اینفوتینمنت ماشین را هم به روز کرده است. تعداد کنترل‌های سیستم جدید برای ساده‌تر بودن از ۱۷ به هفت کاهش یافته است. سیستم‌های ایمنی تازه‌ای هم به لاکراس اضافه شده است. سیستم هشدار برخورد با خودروی جلویی، هشدار هنگام خروج از خطوط جاده، هشدار برای تغییر جهت ناگهانی، و سیستم مراقبت از نقاط کور آینه‌ها از جمله امکانات ایمنی تازه لاکراس است. 

لاکراس پرفروش‌ترین خودروی بیوک است. بیوک می‌گوید از سال ۲۰۰۹ که این مدل را به بازار عرضه کرده تا کنون بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه از این خودرو در سراسر جهان فروخته شده است. با این حال فروش در حال کاهش است. بیوک در سال ۲۰۱۲ حدود ۵۷ هزار دستگاه لاکراس در آمریکا فروخت که نسبت به سال ۲۰۱۱ حدود سه درصد کمتر بود. 
بیوک امیدوار است لاکراس جدید که از تابستان به بازار عرضه می‌شود بتواند فروش خودرو را بیشتر کند. قیمت لاکراس جدید هنوز اعلام نشده اما بعید است خیلی گرانتر از مدل کنونی لاکراس که ۳۰ هزار دلار است، باشد.
بیوک در نمایشگاه نیویورک مدل جدید ریگال را هم عرضه خواهد کرد. فروش این مدل سال گذشته نزدیک به ۴۰ درصد کاهش یافت.