بیوک با رونمایی از کانسپت «اونیر» در نمایشگاه دیترویت مسیر طراحی مدلهای آینده‌اش را نمایش داد. «اونیر» یک سدان بزرگ چهار در است که با الهام از مدلهای کلاسیک بیوک طراحی شده اما بیشتر از آنکه سلیقه آمریکایی در آن نقش داشته باشد با ذهنیت خریداران در بازار چین طراحی شده است.
برخلاف آمریکا که از القابی نظیر «ماشین پیرمردها» برای توصیف بیوک استفاده می‌شود، این مارک در چین طرفداران بسیاری دارد. فروش خودروهای این کارخانه، که بیشترشان مدلهای مشابه با اپل هستند، در چین چهار برابر آمریکا است. بنابراین تعجبی ندارد اگر این کارخانه اونیر را بیشتر با نگاهی به بازار جهانی طراحی کرده باشد. 
اونیر، که کلمه‌ای فرانسوی به معنی آینده است، در استودیوی جنرال موتورز در ملبورن استرالیا و با همکاری استودیوی این کارخانه در وارن در ایالت میشیگان، طراحی و ساخته شد. 

اونیر برداشتی مدرن از یک سدان دیفرانسیل عقب کلاسیک است؛ ترکیب لوکس و مدرنی با اتاق جادار، مخصوصا در عقب، و تکنولوژی روز. این پروژه به صورت مشترک در استودیوی جنرال موتورز در ملبورن استرالیا و مرکز طراحی آمریکای شمالی بیوک در وارن در میشیگان انجام شده است. بیش از صد طراح و مدلساز در ساخت آن نقش داشتند. 
ماشین با طول ۵۱۹۵ میلی‌متر و عرض ۱۹۳۱ میلی‌متر تقریبا هم اندازه مرسدس بنز کلاس اس است. نسبت‌بندی اونیر با کاپوتی کشیده، پشتی کوتاه و منحنی روی درها یادآور مدلهای کلاسیک بیوک نظیر مدل ۱۹۷۱ ریویه‌را است. اطلاعات فنی زیادی درباره این کانسپت منتشر نشده است. تنها می‌دانیم که موتورش شش سیلندر با جعبه دنده ۹ سرعته اتوماتیک است که نیروی موتور را به هر چهار چرخ می‌فرستد.
اد ولبرن (Ed Welburn)، معاون بخش طراحی بخش جهانی جنرال موتورز و مدیر این پروژه می‌گوید «اونیر تعریف کاملی از هویت طراحی بیوک است. هویتی که اساسش زیبایی بدون زحمت و حضوری گیرا بدون خودنمایی است.» «این خودرو نشانه‌ای است از حضور جهانی بیوک و مسیری است که در آینده می‌تواند طی کند»

جلوپنجره ماشین یکی دیگر از بخش‌هایی است که با الهام از مدلهای کلاسیک طراحی شده است. طراحان در بازسازی امضای ماشین‌های بیوک از جلوپنجره کانسپت «وایلد کت ۲» در سال ۱۹۵۴ الهام گرفته‌اند. جلوپنجره جدید همچنان چند ضلعی است اما خطی  به بالای آن اضافه شده و مارک بیوک دوباره مانند گذشته با سه رنگ آبی، سفید و قرمز در مرکز جلوپنجره دیده می‌شود. 
در داخل اتاق از خطوط مواج استفاده شده است. طراحان می‌گویند داخل خودرو را با الهام از «رسیدن موج‌های دریا به ساحل» و طبیعت طراحی کرده‌اند. این خطوط همراه با استفاده از رنگ‌های روشن باعث شده فضای داخل خودرو بسیار آرام بخش باشد. 
سیستم اطلاع‌رسانی و سرگرمی هم شامل دو نمایشگر بزرگ لمسی است و دو نمایشگر هم برای سرنشینان عقب در پشت صندلی قرار داده شده است. مدیریت دوربین‌های مداربسته و روشن و خاموش کردن چراغ‌های خانه از جمله امکاناتی‌ است که در این سیستم به راننده ارائه می‌شود. 
معلوم نیست بیوک در تولید یک سدان بزرگ شبیه به «اونیر» چقدر جدی باشد. هدف فعلی این کارخانه نمایش توانایی‌های این مارک است و این که نشان دهد می‌توان آن را تا حد ساخت یک سدان لوکس بزرگ به پیش برد.