با معرفی ترکیب کامل مجری‌های برنامه تاپ‌گیر (تخت گاز)، معلوم شد در کنار کریس اوانز، مجری اصلی برنامه پنج مجری دیگر هم با او همکاری می‌کنند.

کریس اوانز که به جز ماشین‌باز بودن، یک دی جی است در برنامه پرطرفدار خود در شبکه دو رادیو بی بی سی نام همکارانش در برنامه تاپ گیر را اعلام کرد و معلوم شد همه شایعه‌ها درباره ترکیب مجریان جدید این برنامه درست بوده.

هفته پیش نام مت لبلانک، هنرپیشه آمریکایی به طور جداگانه اعلام شده بود. در کنار او ادی جردن، مدیر پیشین تیم فرمول یک جردن و تحلیلگر کنونی مسابقات در بی‌بی‌سی، سبین اشمیتز، راننده آلمانی، کریس هریس و روری رید روزنامه نگار سری جدید برنامه تاپ گیر را از بهار آینده اجرا خواهند کرد. استیگ، تنها همکار تاپ گیر که از سری قبل در برنامه مانده هم همچنان در سری جدید حضور خواهد داشت.

بی‌بی‌سی در بیانیه‌ای اعلام کرد این گروه «همه سلیقه‌ها در بین علاقه‌مندان به خودرو را نمایندگی می‌کنند و هر یک با نگاهی متفاوت و منحصر به فرد دارند تا هر بیننده‌ای را چه هدفش تفریح باشد و چه ماشین‌باز حرفه‌ای راضی کند.»

شایعه پیوستن هریس و اشمیتز از چند ماه پیش منتشر شده بود. اشمیتز که لقب «ملکه نوربرگ‌رینگ» به او داده شده قبلا در یکی دو قسمت برنامه تاپ گیر حاضر بود.

کریس هریس کارش را در اتوکار شروع کرد و به سرعت سردبیر بخش تست این نشریه شد. بعد از جدا شدن از اتوکار در سال ۲۰۰۸، هریس در نشریات دیگری کار کرد اما ویدیوهای شخصی‌اش با عنوان «درباره خودرو با کریس هریس» و ویدیوهایی که در کانال «درایو» منتشر کرد شهرت او را بیشتر کرد.

ادی جردن برای بینندگان بریتانیایی چهره نام آشنایی است. او که سابقه مدیریت تیم اتومبیلرانی جردن را دارد، در شبکه بی‌بی‌سی در کنار دیوید کولتهارد، راننده پیشین مسابقات فرمول یک، این مسابقات را تحلیل می‌کرد. او از دوستان نزدیک کریس اوانز است و شخصیتی رک گو و با نفوذ است.

چهره ناشناخته و شاید از همه جنجالی‌تر در ترکیب جدید، روری رید است. او برای اجرای تاپ گیر در یک مسابقه‌ای شرکت کرد که علاقه‌مندان باید یک ویدیوی سی ثانیه‌ای از خود میفرستادند. روری رید پیش از این ویدیوهایی از تست خودرو در اینترنت منتشر می‌کرد. در یکی از این ویدیوها او رولزرویس گوست را با شعر سبک موسیقی رپ بررسی کرد.

بعد از اعلام نام او به عنوان مجری جدید تاپ گیر، برخی نشریات او را فردی بد دهن خطاب کردند که ادای جرمی‌ کلارکسون را در می‌آورد.

همزمان جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند، مجریان پیشین برنامه تاپ‌گیر در مراحل پایانی برنامه تازه خود برای شبکه ویدیوی آنلاین آمازون هستند. گفته می‌شود این برنامه هم امسال و بعد از شروع سری جدید تاپ گیر آغاز می‌شود.