تویوتا مدل جدیدی از لندکروزر V8 را در نمایشگاه خودرو بروکسل به نمایش گذاشته است. پاسخ ژاپن به رنج روور و مرسدس کلاس G، اکنون با تغییراتی ظاهری و امکانات لوکس تازه امیدوار است بتواند خریداران بیشتری را به سوی خود جلب کند
مهمترین تغییر ظاهری، سپر جدید، جلوپنجره تازه و چراغ‌های جلو ماشین است که با استفاده از چراغ‌های LED طراحی شده است. همینطور تویوتا آینه‌های تازه‌ای برای لندکروزر طراحی کرده است. 
موتور هشت سیلندر ۴.۵ لیتری توربو دیزل ماشین هم تغییراتی کرده تا با قوانین استاندارد یورو ۵ برای آلودگی محیط زیست مطابقت داشته باشد. علاوه بر کاهش آلودگی، صدای موتور ماشین هم کمتر شده و مصرف آن هم کاهش یافته است. موتور ۵.۷ لیتری هشت سیلندری که بر روی این خودرو در بازار آمریکا نصب می‌شود بدون تغییر باقی مانده. این موتور ۳۸۱ اسب بخار قدرت و ۴۰۱ پوند بر فوت گشتاور دارد. 

بیشترین پیشرفت‌ها در قابلیت‌های حرکت ماشین در خارج از جاده دیده می‌شود. لندکروز جدید اکنون به سیستمی برای کمک به دور زدن بهتر در خارج از جاده مجهز شده و با سیستم «حرکت خزنده» بهتر می‌تواند در سراشیبی‌ها و سربالایی‌ها حرکت کند. ماشین به طور هوشمند با توجه به موقعیت چرخ‌ها گاز، ترمز و ایستایی ماشین در پنج سطح، گل و خاک، سنگلاخ، برف، صخره و سنگ و صخره را تنظیم می‌کند. با این سیستم راننده می‌تواند با چهار دوربینی که در اطراف ماشین نصب شده، بدون خارج شدن از خودرو موانع دور و بر ماشین را ببیند. 
لندکروز جدید به سیستم فرمان گرم‌شونده، صندلی‌های خنک و گرم شونده مجهز شده و کیفیت موادی که داخل ماشین با آن ساخته شده است هم بهتر شده است. پنل کنترل سیستم صوتی هم نو شده و به نمایشگری تمام رنگی از جنس TFT مجهز شده که می‌توان از طریق آن، علاوه بر سیستم صوتی، دیگر بخش‌های اکترونیکی ماشین را هم کنترل کرد. همچنین پیشرفته‌ترین سیستم مولتی مدیا کارخانه ژآپنی به نام تویوتا تاچ اسکرین پرو بر روی این ماشین قابل سفارش است که می‌توان با آن از نقشه‌های گوگل و سرویس جستجوی محلی گوگل استفاده کرد. 

لندکروزر همراه با نیسان پاترول، قدیمی‌ترین ماشین‌های بیابانی ژاپن و جهان است. تویوتا خود این ماشین را «سلطان جاده» لقب داده، اما فروش این ماشین کم شده و سال گذشته در آمریکا تنها ۱۶۶۲ دستگاه لندکروزر فروخته است. البته بخشی از کاهش فروش این ماشین به دلیل وجود لکسوس ال ایکس ۵۷۰ است. مدلی از لکسوس که براساس لندکروزر ساخته شده و کمی گرانتر  و با امکانات بیشتر در بازار آمریکا عرضه می‌شود. این مدل هم برای سال آینده تغییرات مشابهی با لندکروزر خواهد داشت.  هر دو مدل از بهار در نمایندگی‌های فروش تویوتا و لکسوس به فروش خواهد رسید. قیمت پایه لندکروزر ۶۶ هزار دلار و قیمت پایه لکسوس ۷۷ هزار دلار است.