این روزها زندگی بدون تلفن همراه مختل است و تلفن‌های هوشمند تقریباً در همه امور روزانه دخالت دارد.  اما اگر قرار باشد اپ یا برنامه‌ای در این تلفن‌ها برای ماشین خود داشته باشید، آن اپ چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟ 
این سؤالی است که امسال سیتروئن برای مسابقه امسال «خلاقیت» خود انتخاب کرده است. 

در اطلاعیه این مسابقه آمده «تصور کنید بدون هیچ محدودیتی به همه اطلاعات ماشین خود مانند سرعت، مصرف سوخت و میزان تولید دی‌اکسید کربن و مکان ماشینتان دسترسی دارید. همینطور سیستم کامپیوتر ماشین هم در کنترل شما است و اطلاعات مربوط به نمایندگی‌های سیتروئن، خدمات پس از فروش و تعمیرگاه و حتی ترافیک خیابان‌ها هم در اختیارتان باشد. با این اطلاعات مناسب‌ترین برنامه تلفن برای یک ماشین چیست؟»
شرکت‌کنندگان تا ۲۲ بهمن امسال فرصت دارند ایده‌و طرح‌های خود را به کارخانه فرانسوی بفرستند. به برنده ده هزار یورو جایزه داده می‌شود و طرح پیشنهادی‌اش توسط  برنامه‌نویسان اجرا خواهد شد. 
هییت داوران به سه طرح دیگر هم جایزه می‌دهند. نفر دوم چهار هزار یورو و طرح‌های سوم و چهارم هریک ۱۵۰۰ یورو جایزه می‌گیرند.

هییت داوران متشکل از طراحان، متخصصان وب و مدیران بازاریابی ایده‌های شرکت‌کنندگان را بررسی می‌کنند که درمیانشان مدیر تحقیقات گروه پژو و سیتروئن، مدیر گوگل فرانسه و سردبیر مجله ابزار دیجیتال T3 و داورانی از چین و برزیل حاضرند.
برنده مسابقه در بهار امسال در مراسمی در شهر پاریس اعلام خواهد شد. 
این سومین دور از مسابقه خلاقیت سیتروئن است. در دورهای پیش شرکت‌کنندگانی از ۸۷ کشور جهان در مسابقه شرکت کردند. 

اطلاعات مربوط به این مسابقه را از {اینجا} و قوانین شرکت در مسابقه را از {اینجا} دریافت کنید