درباره ما

به سایت خودرو خوش آمدید. این سایت تلاش می‌کند اخبار خودروسازی جهان و ایران را هر روز با نگاهی حرفه‌ای به مخاطبان فارسی زبان اطلاع دهد.

سایت خودرو در سال ۱۳۸۹ کارش را آغاز کرد و در سال ۱۳۹۱ در جشنواره وب ایران به عنوان بهترین سایت در بخش خودرو برگزیده شد. سایت خودرو  در سال ۱۳۹۳ یک بار دیگر نامزد دریافت این جایزه بود.

ما در سایت خودرو تلاش میکنیم علاوه بر پوشش خبرهای جذاب روز خودرو، به پیش‌زمینه‌ای که این اخبار و تحولات در آن رخ میدهد هم توجه کنیم و روند تغییرات در صنعت خودرو را دقیق و با اطلاعات دست اول در اختیار خواننده فارسی زبان قرار دهیم.

هدف سایت خودرو بالا بردن سطح دانش مخاطب است. ما معتقدیم مخاطبان فارسی زبان هم سزاوار بهترین هستند و متعهدیم تا بهترین محتوا را به بهترین شکل در اختیارشان قرار دهیم.

ما همچنین در سایت خودرو اخبار و تحلیل‌های رسانه‌های معتبر دنیا را دنبال میکنیم و برگزیده‌ای از بهترین مقالات را به فارسی  منتشر میکنیم.

توجه به حقوق مولف از مهمترین اصول ما در سایت خودرو است و بنابراین هر جا مطلبی از منبعی به جز این سایت نقل یا ترجمه شود، آن منبع ذکر خواهد شد. توقع ما هم از دیگر رسانه‌ها این است که از مطالب سایت ما  حتما با ذکر منبع استفاده کنند.

سایت خودرو فضایی برای همه دوستداران خودرو است و از همکاری با علاقه‌مندان استقبال می‌کند. اگر شما هم مایلید به این تلاش جمعی بپیوندید با ما تماس بگیرید.

این سایت بدون حمایت شما دوام نخواهد داشت. اگر مطالب این سایت را مفید دیدید، با معرفی سایت خودرو به دوستانتان، به ما در اطلاع‌رسانی کمک کنید و اگر اشکالی یا نقدی به ما دارید خوشحال میشویم آن را با ما درمیان بگذارید.

علاوه بر صفحه تماس سایت خودرو، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، گوگل +، توییتر و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید با اشتراک در سایت خودرو خبرها را هر روز در ایمیل خود دریافت کنید. ما اطلاعات شخصی شما را ثبت نمی‌کنیم و آدرس ایمیل شما را در اختیار دیگری قرار نخواهیم داد.

اشتراک در خبرنامه