ب ام و با همکاری موسسه کرایه خودروی «سیکست» سرویس اشتراک خودرو در لندن راه اندازی می‌کند. کاربران این سرویس با پرداخت هزینه‌ای از طریق کارت یا تلفن همراه نزدیک‌ترین خودرو به مکان حضورشان را کرایه کنند.
ب ام و پیش‌تر این سرویس را، که نامش «همین حالا برانید» است، در آمریکا، اتریش و آلمان راه‌اندازی کرده است. قرار است در فاز اول ۲۱۰ دستگاه ب ام و سری ۱ و مینی کانتری‌من در سه منطقه از لندن در اختیار مشترکان قرار داده شود. در فاز دوم  و در بهار آینده۳۰ دستگاه ب ام و الکتریکی آی۳ هم به این کاروان اضافه خواهد شد و تا پایان سال ۲۰۱۵ تعداد خودروها به ۳۰۰ دستگاه افزایش خواهد یافت.
پیش از اینکه این خودروساز آلمانی سرویس خود در لندن را راه اندازی کند، دایملر خدمات مشابه خود در این شهر را تعطیل و دلیل آن را فرهنگ دیرینه و سنتی مالکیت خودروی شخصی در انگلیس اعلام کرد.

پیتر شوارتزر بوئر، از اعضای هیات مدیره ب ام و به رویترز گفت «در مورد نحوه ارایه این خدمات در لندن درسهای لازم را گرفته‌ایم. این خدمات بیش از ۳۶۰ هزار مشتری در سراسر جهان دارد.»
آمار و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد نسل جوان علاقه کمتری به مالکیت خودرو دارد و به همین دلیل شرکتهای کرایه خودرو و خودروسازان به میزان فزاینده‌ای درصدد بهره‌برداری از تقاضا برای استفاده کوتاه مدت از خودرو هستند.
در پروژه‌ای دیگر، ونسان بولور، میلیاردر فرانسوی بهار گذشته اعلام کرد تا یک سال دیگر سه هزار خودروی برقی به خیابانهای لندن وارد خواهد کرد تا شبکه مشابهی با سیستم کرایه «اتولیب» در پاریس ایجاد کند.