رولزرویس با ساخت پنجاه دستگاه از مدل ویژه فانتوم تولید این مدل سوپر لوکس کوپه و روباز را متوقف خواهد کرد. این خودروها علاوه بر امکانات لوکس همیشگی رولزرویس، به امکانات ویژه‌ای نظیر بار شامپاین مجهزند و هرکدام با یک قطعه از خط تولید رولزرویس فانتوم به خریدار عرضه خواهد شد.

رنگ‌ این خودروها از رنگهای رولزرویس‌های کلاسیک در دهه سی میلادی الهام گرفته شده است. در صندوق عقب یخچال و جا برای گیلاس و بطری شامپاین گذاشته شده و می‌توان صندوق عقب را به یک نیمکت با روکش چرم تبدیل کرد تا برای نوشیدن جای نشستن فراهم شود. این امکان عیش و نوش جای لاستیک زاپاس را گرفته است اما به احتمال زیاد اگر یک رولزرویس پنچر کند، بعید است سرنشینان بخواهند دردسر لاستیک عوض کردن به خود بدهند و بقیه مسیر را احتمالا با هلیکوپتر شخصی طی خواهند کرد.

رولزرویس فانتوم زنیت

دستگیره‌های در هر کدام به دو پلاک مزین شده است. بر روی یکی از این پلاک‌ها نقشه انگلستان و «گوود وود»، محل کارخانه رولزرویس حک شده است و پلاک دیگر یا نقشه ژنو در سویس یا ویلادسته در ایتالیا را نمایش می‌دهد. رولزرویس در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ در ایتالیا و سویس کانسپت‌هایی را نمایش داد که فانتوم براساس آن ساخته شد.

در داخل خودرو سقف با چراغهای بیشتری تزیین شده است. چرم‌های عقب از روکش چرم صندلی جلو تیره‌تر است و هر خودرو پلاک مخصوصی دارد که در یک کشو در داشبورد قرارداده شده است که بخشی از خط تولید کارخانه گوود وود را هم همراه خود دارد. محل دقیق جایی که این قطعه قرار داشته است هم در این پلاک نوشته شده است.

خریداران رولزرویس البته می‌توانند ماشین خود را به سلیقه خود تغییر دهند به طوری که هیچ دو خودرویی شبیه به یک دیگر نخواهد بود. آنها آنقدر ثروتمندند که معمولا قیمت ماشین را نمی‌پرسند. در این مدل خاص به احتمال زیاد قیمت هر دستگاه از نیم میلیون دلار بیشتر بوده است و رولزرویس اعلام کرده هر پنجاه خودرو را پیش فروش کرده است.