این روزها بازار چین برای پورشه اهمیت زیادی دارد، اما هنوز بزرگترین بازار این کارخانه آمریکا است. تنها در ده ماه گذشته ۲۸ هزار و ۲۲۶ دستگاه پورشه در آمریکا فروخته شده که سیزده درصد از سال گذشته بیشتر بوده است. 
در آمریکا بیشترین پورشه‌ها در ایالت کالیفرنیا فروخته می‌شود. به همین دلیل تعجبی ندارد اگر پورشه برای نمایشگاه خودرو لس‌انجلس برنامه ویژه‌ای داشته باشد. پورشه سال گذشته با مدل پانامرا جی‌تی‌اس به این نمایشگاه آمد و امسال اعلام کرده یک خودروی کوچک اسپرت جدید در لس‌آنجلس معرفی خواهد کرد. 
پورشه جزییات بیشتری از این خودروی جدید منتشر نکرده، اما تقریباً این اطمینان وجود دارد که این مدل جدید نسل جدید پورشه کایمن‌ (Cayman) است. تصاویر استتار شده این مدل در حال آزمایش تقریباً هر هفته منتشر می‌شود و قرار است این ماشین به عنوان مدل ۲۰۱۳ به زودی رونمایی شود. 

پورشه با مدل ۹۱۱ نشان داده است که در طراحی نسل جدید از خودروهایش چندان انقلابی نیست. به همین دلیل تفاوت ظاهری چشمگیری بین نسل دوم و نسل اول کیمن دیده نمی‌شود. از نظر فنی کایمن روی همان پلتفرمی سوار می‌شود که باکستر جدید با آن ساخته شده است. 
علاوه بر کیمن جدید پورشه سری ۹۱۱ کاره‌را ۴ را هم برای اولین بار در آمریکا در لس‌آنجلس نمایش خواهد داد. نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۸ آذر آغاز می‌شود. 

عکس بالا از وبلاگ پورشه بوست