هفته‌نامه انگلیسی اتوکار در یک گزارش اختصاصی، از برنامه‌ریزی ب ام و برای عرضه یک خودروی دونفره کوچک در سال ۲۰۱۵ خبرداده است. این مدل که Z2 نام دارد اولین ماشین از مجموعه‌ خودروهایی دیفرانسل جلو و دو دیفرانسیل است که ب ام و قصد دارد در سال‌های آینده به بازار عرضه کند. 
یک مقام آگاه در ب ام و به اتوکار گفته است «این ماشین با الهام از نسل اول مدل Z3 و با همان ابعاد ساخته می‌شود اما برای کاهش هزینه‌ها دیفرانسیل جلو خواهد بود.»
با این حساب طول ماشین حدود ۴۰۰۰ میلی‌متر، ارتفاعش ۱۷۰۰ میلی‌متر و عرضش ۱۲۵۰ میلی‌متر خواهد بود و برخلاف Z4، روداستر بزرگ‌تر ب ام و با سقف پارچه‌ای غیراتوماتیک عرضه می‌شود.

در هرم مدل‌های ب ام و، Z2 زیر مدل Z4 قرار می‌گیرد و به طور مستقیم با مزدا MX-5 رقابت خواهد کرد. انتظار می‌رود از نظر فنی این خودرو با نسل بعدی مینی کوپه که قرار است سال ۲۰۱۷ عرضه شود اشتراک زیادی داشته باشد. 
قوای محرکه Z2 احتمالاً دولیتری با سیستم توربو و قدرت ۳۰۰ اسب بخار است. 
ب ام و چند ماه پیش در نمایشگاه پاریس یک کانسپت دیفرانسیل جلو را به نام «اکتیو تورر» معرفی کرد. قرار است براساس این کانسپت یک خودروی خانوادگی به نام سری ۱ جی‌تی ساخته شود. ساخت خودروهای دیفرانسیل جلو تغییر بزرگی برای ب ام و است. با این حال یان رابرتسون،‌ مدیر فروش ب ام و می‌گوید هویت این کارخانه ساخت ماشین‌های اسپورت و چابک است و با هر ترکیب فنی این هویت حفظ خواهد شد. 
هییت مدیره ب ام و در حال بررسی ساخت ۲۳ مدل دیفرانسیل جلو است که دوازده مدل آن با مارک ب ام و و بقیه توسط مینی ساخته خواهد شد.