همزمان با آغاز تولید انبوه مدل جدیدی از تندر ۹۰ در کارخانه پارس خودرو، پیش فروش ده تا پانزده هزار دستگاه از این خودرو آغاز شده است. این خودرو که پارس تندر نامیده شده است با قیمتی حدود ۲۱ میلیون تومان از نیمه دوم امسال به بازار عرضه خواهد شد. 
نام پارس تندر اشاره به ساخت این مدل در کارخانه پارس خودرو دارد. در عمل مدل جدید نسبت به مدل پیشین چندان تغییر نکرده است و پشت ماشین  کمی با تندر ۹۰ متفاوت است. {+} قوای محرکه خودروی جدید هم دست نخورده و با همان موتور ۱۶۰۰ سی‌سی عرضه می‌شود. استاندارد آلایندگی ماشین یورو ۴ است و به ترمز ABS و دو کیسه هوا مجهز شده است. مصرف سوخت ترکیبی این ماشین به طور متوسط ۶.۹ لیتر در هر صد کیلومتر اعلام شده است. 
رنو لوگان را حدود هشت سال پیش به بازار عرضه کرد. در این فاصله کارخانه فرانسوی یک بار در سال ۲۰۰۸ تغییراتی در ظاهر این خودرو داد و اکنون چهار سال بعد محصولات این کارخانه در ایران در حالی تغییرات جزیی را تجربه می‌کنند که رنو خود در تدارک عرضه نسل کاملاً جدید لوگان است. 

به تازگی تصاویری از نمونه آزمایشی لوگان جدید منتشر شده و گفته می‌شود کانسپتی از این خودرو در نمایشگاه پاریس در شهریور ماه رونمایی خواهد شد و رنو نمونه تولیدی آن را در نمایشگاه ژنو در زمستان به نمایش خواهد گذاشت. 
گروه رنو تا کنون حدود یک میلیون دستگاه لوگان از طریق کارخانه داچیا در رومانی فروخته است. همچنین حدود یک میلیون دستگاه از این خودرو هم با نام‌های رنو لوگان، نیسان آپریو (در مکزیک)، ماهیندارا ورتیو (در هند) و تندر در ایران فروخته شده است.