لکسوس مدل جدیدی از LS460، لوکس‌ترین مدل خود را معرفی کرده است. این مدل اگرچه برمبنای نسل کنونی این خودرو ساخته شده است، اما لکسوس می‌گوید نسبت به مدل پیشین سه هزار تغییر در آن داده شده است.   
واضح‌ترین تغییر، طراحی جدید جلوی خودرو است. LS جدید هماهنگ با مدل‌های CT، GS، و RX با جلو پنجره جدید لکسوس و چراغ‌های جلو تیزتر ساخته خواهد شد. 
لکسوس سواری ماشین را با بهبود کمک‌فنرها بهتر کرده و سیستم تهویه مطبوع جدیدی برای خودرو طراحی کرده که به ادعای کارخانه برای اولین بار در صنعت خودرو به کار گرفته می‌شود. این سیستم با استفاده از ۱۳ سنسور، دمای کابین را بررسی می‌کند و هر سرنشین در خودرو می‌تواند دمای هوا را برای خود تنظیم کند. همچنین دمای صندلی‌ها و فرمان هم قابل کنترل است. 
راننده امکان انتخاب ۵ روش رانندگی دارد که از اکو، با مصرف کم بنزین آغاز شده و تا اسپرت اس که سریعترین حالت است را شامل می‌شود. با انتخاب هر روش، فرمان گیری، کمک‌فنرها و گاز به طور خودکار تنظیم می‌شود. نمایشگر روی داشبورد دوازده اینچی است و سیستم صوتی ماشین ۱۹ بلندگو دارد. امکان سفارش یک سیستم پخش ویدیو بلو ری با نمایشگری روی سقف هم برای سرنشینان عقب وجود دارد. 
صندلی‌های ماشین دوباره طراحی شده است، اتاق برای سکوت بیشتر عایق‌بندی شده و صندلی‌های «عثمانی» برای ماشین قابل سفارش است که سرنشینان را ماساژ شایتسو می‌دهد. 
به جز مدل LS460، مدل LS460 L با بدنه کشیده‌تر، مدل اسپرت LS460 F، و مدل هیبرید  LS460hL هم ساخته خواهد شد.