هوندا اولین تصاویر از مدل آزمایشی سوپرکار ان‌اس‌اکس را در حال تست در پیستی در ایالت اوهایو در آمریکا منتشر کرده است. این خودرو که قرار است در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شود اکنون در مرکز هوندا در این ایالت آمریکا در حال طراحی است و در همین ایالت هم ساخته خواهد شد. 
هوندا اولین بار سال گذشته کانسپتی از این خودرو را در نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی کرد. یک سال بعد در همین نمایشگاه کانسپت دیگری با تغییرات زیادی نسبت به کانسپت قبلی منتشر شد. 
هوندا می‌گوید نیروی محرکه سوپرکارش نسبت به کانسپت تغییری نخواهد کرد. این قوای محرکه نامش Sport Hybrid SH-AWD است و همانطور که از نامش پیدا است ترکیبی از یک موتور شش سیلندر بنزینی است که در وسط خودرو قرار دارد و سه موتور الکتریکی که یکی از طریق جعبه دنده هفت سرعته اتوماتیک چرخ‌های عقب ماشین را حرکت می‌دهد و دو موتور هم چرخ‌های جلو را حرکت می‌دهد. 
در مجموع قدرت این مجموعه حدود ۴۰۰ اسب بخار تخمین زده می‌شود، اما آنچه به احتمال زیاد ان‌اس‌اکس را در پیست و جاده متمایز خواهد کرد گشتاور سه موتور الکتریکی خواهد بود. هوندا می‌گوید به دلیل داشتن دو موتور الکتریکی در جلو و گشتاوری که در اختیار راننده خواهد بود، فرمان‌گیری ماشین هم تیز و عالی است.