باشگاه منچستر یونایتد از فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵، آرم شورلت را به مدت هفت سال بر پیراهن بازیکنان خود خواهد داشت. با توافق جنرال موتورز و باشگاه انگلیسی، شورلت پنجمین اسپانسر پیراهن منچستر یونایتد در طول تاریخ این باشگاه خواهد بود.
شورلت شش هفته است که به عنوان  «شریک خودروساز» باشگاه منچستر به جمع حامیان مالی این باشگاه پیوسته است. ریچارد آرنولد، مدیرمالی یونایتد گفته است در طول این مدت کوتاه خودروساز آمریکایی ایده‌های بسیار خوبی برای همکاری با پرطرفدارترین باشگاه جهان مطرح کرده است. 
باشگاه منچستر یونایتد در سال ۱۸۷۷ تاسیس شده است و اکنون با ۶۹۵ میلیون هوادار، پرطرفدارترین باشگاه جهان است. سال گذشته نشریه اقتصادی فوربس، منچستر یونایتد را باارزش‌ترین باشگاه ورزشی جهان معرفی کرد.
این باشگاه که ۱۹ بار قهرمان لیگ برتر انگلستان و سه بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده، در طول تاریخ خود تنها مارک پنج شرکت را بر پیراهنش درج کرده است. پیش از شورلت، منچستر یونایتد مارک شرکت بیمه ای‌آن را بر پیراهن خود داشت. قراردادی که امسال به پایان رسید. شارپ، وودافون و ای آی جی سه شرکت دیگری بودند که در سال‌های گذشته با منچستر چنین قراردادی امضا کردند.
آلن بیتی، معاون آمریکای شمالی جنرال موتورز می‌گوید شرکتش از همکاری با منچستر یونایتد «بسیار مفتخر» است. شورلت که با فروش بیش از چهار میلیون خودرو در بیش از ۱۴۰ کشور جهان، چهارمین مارک بزرگ خودروسازی در جهان است، امیدوار است بتواند با استفاده از شهرت جهانی منچستر یونایتد، بازار خود را در کشورهایی نظیر چین گسترش دهد.