مرسدس بنز در سال ۲۰۱۴ علاوه بر مدل شاسی بلند جی‌ال‌ای، نسل جدید کلاس سی، مدل کوپه کلاس اس، نسل جدید کلاس وی و دو خودروی کاملا جدید اسمارت را به بازار عرضه خواهد کرد. 
براساس نمودار تولید مرسدس بنز بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ که به دست وبلاگ آلمانی ام بی پشن رسیده اولین مدلی که در سال آینده به بازار عرضه خواهد شد مرسدس بنز جی ال ای است. مرسدس بنز این خودرو را دو ماه پیش در نمایشگاه فرانکورت رونمایی کرد. {جزییات بیشتر}
تا میانه سال ۲۰۱۴، مرسدس بنز سه مدل سواری کاملا جدید به بازار عرضه خواهد کرد. نسل جدید کلاس سی اولین مدل است که قرار است در نمایشگاه دیترویت در ژانویه رونمایی شود و در بهار آینده به بازار عرضه خواهد شد. خودروی بعدی مدل کوپه سری اس است که به صورت کانسپت در نمایشگاه فرانفکورت رونمایی شد و تا پایان سال آینده به بازار عرضه خواهد شد. {جزییات بیشتر}

همزمان با عرضه کلاس اس کوپه، مرسدس بنز نسل جدید مدل ویانو را با نام کلاس وی به بازار عرضه می‌کند و اندکی بعد فروش مدل ویتو، نمونه باری این خودرو آغاز می‌شود. به احتمال زیاد این دو خودرو در ماه مارس و در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی خواهد شد. 
نیمه دوم سال ۲۰۱۴ متعلق به اسمارت است. بخش خودروهای بسیار کوچک که تحت مالکیت مرسدس بنز تاکنون دو مدل زیان ده به بازار عرضه کرده سال آینده با دو مدل کاملا جدید یک بار دیگر شانس خود را در بازار امتحان می‌کند. مدلهای فور تو که دو در است و مدل چهار در فورفور همزمان در ماه جولای رونمایی خواهند شد. مرسدس بنز در یکی دوسال گذشته با رونمایی از کانسپت‌های مختلف گوشه‌هایی از ظاهر این مدلهای جدید را نمایش داده است.