عکسی از مدل وی ۹۰ ولوو بدون استتار توسط یک مجله سوئدی منتشر شده است. معلوم نیست ولوو کی میخواهد این خودرو را به طور رسمی رونمایی کند اما انتظار می‌رود در فروردین و همزمان با نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی و از نیمه سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شود.

مجله سوئدی «تکنیکنز وارلد» این عکس را که از پشت ماشین گرفته شده، چاپ کرده است. از این عکس پیدا است که استیشن جدید ولوو بسیار به کانسپتی که این کارخانه دو سال پیش در نمایشگاه ژنو رونمایی کرد شبیه است.

وی ۹۰ در حقیقت نمونه استیشن سدان لوکس ولوو اس۹۰ است که ولوو آن را به تازگی معرفی کرده و قرار است چند روز دیگر آن را در نمایشگاه خودروی دیترویت برای اولین بار نمایش دهد.

هر دو مدل بر روی پلتفرم جدید ولوو که نامش SPA است ساخته می‌شود و قوای محرکه این خودرو با شاسی بلند اکس‌سی۹۰ یکی است. خودرویی که که مجله تکنیکز وارلد عکسش را منتشر کرده نشان T8 را بر خود دارد که قوی‌ترین مدل است و ۳۹۴ اسب بخار قدرت دارد.

سوئدی‌ها چندان رازدار نیستند. پارسال هم عکس‌هایی از مدل مینیاتوری وی۹۰ منتشر شده بود که ظاهر این خودرو را لو داد. در عکس‌هایی که منتشر شده بود معلوم بود که ماشین دو سقف شیشه‌ای و باربند دارد.

اگرچه هنوز عکسی از داخل خودرو منتشر نشده اما بعید است داخل خودرو با مدلهای اس ۹۰ و اکس سی ۹۰ فرقی داشته باشد.

ولوو وی ۹۰

ولوو وی ۹۰

ولوو وی ۹۰ ولوو وی ۹۰