هنوز یک هفته از ثبت رکورد گرانترین ماشین جهان توسط فراری نگذشته، این کارخانه از آغاز بازسازی مدل کلاسیک دیگری خبر داده که ممکن است دوباره رکورد شکنی کند.
بخش کلاسیک فراری اعلام کرد که کار بر روی یک دستگاه فراری ۲۷۵ GTB4 را آغاز کرده که قبلاً  به استیو مک‌کویین، هنرپیشه آمریکایی تعلق داشته است. 

مالک کنونی این ماشین که نخواسته نامش اعلام شود ماشین را برای بازسازی و گرفتن مدرک فراری به این کارخانه در شهر مارانلو تحویل داده است. ظاهراً این ماشین از کوپه به اسپایدر تغییر داده شده بود ولی صاحب کنونی آن از فراری خواسته دوباره آن را به شکل اولیه برگرداند. 
کار بخش کلاسیک فراری  که از سال ۲۰۰۶ کار خود را آغاز کرده است، ارائه خدمات بازسازی و صدور مدرک اصالت خودروهای کلاسیک فراری است. در طول شش سال گذشته این بخش تا کنون ۳۳۰۰ تقاضا برای صدور مدرک اصالت دریافت کرده است. 

فراری ۲۵۰ تستا روسا
فراری همیشه یکی از مارک‌های مهم در بین خودروهای کلکسیونی بوده، اما محبوبیت فراری‌های کلاسیک در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. هفته پیش یک دستگاه فراری ۲۵۰ GTO  مدل ۱۹۶۲ که برای استرلینگ ماس، راننده مشهور اتومبیلرانی ساخته شده بود در یک حراجی به مبلغ ۳۵ میلیون دلار فروخته شد. {+} همزمان قیمت یک فراری ۲۵۰ تستاروزا  (عکس بالا) در یک حراجی دیگر به شش میلیون و ۴۰۰ هزار دلار رسید.
معلوم نیست آیا مالک کنونی فراری استیو مک‌کویین بخواهد این ماشین را به حراج بگذارد اما بدون شک قیمت این ماشین هم می‌تواند رکوردشکن باشد.