فورد قصد دارد بعد از پنجاه سال از ساخت موستانگ، این مدل را برای اولین بار به بازار اروپا عرضه کند و در برنامه‌ای تبلیغاتی فروش این مدل همزمان با بازی فینال جام قهرمانان اروپا آغاز خواهد شد. 
فورد اعلام کرده پیش فروش پانصد دستگاه اول موستانگ شنبه و همزمان با آغاز بازی آتلتیکو مادرید و رئال مادرید شروع می‌شود. رولانت دی وارد، مدیر بازاریابی فورد اروپا درباره علت این تصمیم گفت «آمدن موستانگ به اروپا را باید در بزرگ‌ترین صحنه این قاره جشن گرفت. امیدواریم همزمانی آغاز فروش موستانگ با فینال لیگ قهرمانان این اهمیت را نشان دهد.» 
بازی فینال در شهر لیسبون پرتغال و با حضور ۶۶ هزار تماشاچی برگزار خواهد شد و فورد مطمئن است که دستکم ۵٠٠ تماشاچی باشند که بخواهند این ماشین اسپرت آمریکایی را سوار شوند. انتخاب این خریداران اما محدود است. آن‌ها می‌توانند ماشینشان را یا با موتور چهار سیلندر ۲.۳ لیتری اکو بوست و یا موتور پنج لیتری هشت سیلندر سفارش دهند. قدرت موتور چهار سیلندر ٣٠٩ اسب بخار و موتور هشت سیلندر ۴٢۶ اسب بخار است. مدل کوپه تنها با رنگ قرمز فروخته می‌شود و رنگ مدل کروکی نقره‌ای است. همه مدل‌ها با بسته امکانات ویژه و شناسنامه‌ای که شماره خودرو از پانصد را نشان می‌دهد فروخته می‌شود. 
فورد می‌خواهد موستانگ ٢٠١۵ تنها به بازار آمریکا محدود نباشد و خودرویی جهانی شود. به همین دلیل این ماشین را علاوه بر تماشاچیان در استادیوم به هفتاد میلیون تماشاگر تلویزیونی در اروپا و بیش از ١۶۵ میلیون نفری که پیش بینی می‌شود مسابقه را زنده در سراسر جهان نگاه کنند هم نشان خواهد داد و این بهترین تبلیغ برای این خودرو در جهان است.