آئودی پس از تکذیب داشتن نماینده رسمی در ایران اعلام کرده نمایندگانش در تهران مشغول مذاکره برای ورود رسمی بازار ایران هستند.

از سوی دیگر رامک خودرو که چند هفته پیش با مراسمی در برج میلاد تهران اعلام کرده بود نماینده رسمی آئودی در ایران است، بعد از تکذیب آئودی ناگزیر به توضیح شد و گفت ارتباطش با آئودی غیرمستقیم است و به مشتریانش درباره خدمات پس از فروش اطمینان داد.

مشخص نیست طرف مذاکره آئودی در حال حاضر چه شرکتی است و اگر نماینده رسمی آئودی در ایران رامک خودرو نباشد، تکلیف خدمات پس از فروش خودروهایی که رامک خودرو به خریداران می‌فروشد چه خواهد بود.

رامک خودرو در وبسایت خود هیچ اشاره‌ای به فروش خودروهای آئودی در ایران نکرده و تنها مدلهای سانگ یانگ کره جنوبی را در این وبسایت معرفی کرده است. این شرکت در حال حاضر در شعبه مرکزی خود در خیابان شریعتی تهران فعالیت خود را آغاز کرده و یازده مدل آئودی را به خریداران عرضه می‌کند.

ارزانترین مدل کیو۳ با قیمت ۳۲۵ میلیون تومان و گرانترین مدل ای۷ اسپرت‌بک با قیمت ۶۲۵ میلیون تومان است. خریداران باید این مبلغ را در دو مرحله پرداخت کنند. نرخ سود مشارکت ۲۴درصد، نرخ سود انصراف ۱۸ درصد است.

ودیعه نخست و ودیعه دوم با فاصله دوماهه پرداخت شده و باقی‌مانده مبلغ خودرو پس از صدور دعوتنامه و پیش از تحویل خودرو دریافت می‌شود.

قیمت محصولات آئودی