دی اس قیمت مدلهایی را که در ایران می‌فروشد اعلام کرد. این شرکت که چند روز پیش اولین فروشگاه خود را در تهران افتتاح کرد سه مدل با قیمت بین ۱۹۰ میلیون تومان تا ۲۱۹ میلیون تومان می‌فروشد.

ارزانترین مدل دی اس، سدان دی اس۵ ال اس است. سدان دی اس ۵ به قیمت ۱۹۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. دی اس ۵ دویست و هفت میلیون تومان است و شاسی بلند کوچک دی اس ۶ گرانترین مدل و ۲۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت دی اس در ایران

درباره دی اس بیشتر بخوانید:

«برنامه محرمانه دی اس برای ساخت یک شاسی بلند»

«سیتروئن برای موفقیت دی‌اس پانزده سال صبر می‌کند»

«اعلام استقلال دی اس از سیتروئن با کانسپت دیواین»

«سیتروئن دی اس از نگاه یک فیلسوف»

دی اس ۵ در حال حاضر در دو حالت  تحویل ۱۵ روزه یا ۳۰ روزه فروخته می‌شود. خریداران باید نیمی از قیمت خودرو،   یعنی ۱۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان،  را هنگام ثبت نام پرداخت کنند و بقیه پول را یک هفته قبل   از تحویل خودرو بپردازند.  سود تاخیر در تحویل پانزده روزه ۲۴ درصد و سود انصراف در تحویل سی روزه ۱۸ درصد است.

آتی موتور، کراس اوور دی اس را نود روزه تحویل می‌دهد.  خریدار هنگام ثبت نام باید هفتاد میلیون تومان بدهد و ۱۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را دو هفته قبل از تحویل خودرو پرداخت کند. سود تاخیر در تحویل این خودرو ۲۸ درصد و سود انصراف ۲۲ درصد است. آتی موتور ۲۶ درصد هم سود مشارکت برای پیش پرداخت می‌پردازد.

دی اس ۵ ال اس

محصولات دی اس پنج سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی دارد.

دی اس، برند لوکس گروه خودروسازی پژو-سیتروئن است و هنوز از نظر فنی خودروهایش اشتراک زیادی با محصولات سیتروئن دارد. با این حال امکانات رفاهی خودروهای لوکس را به خریدار عرضه می‌کند و در مقایسه با خودروهای لوکس آلمانی بسیار ارزان است، اما تقریبا هم قیمت با هچ بک لوکس لکسوس، سی تی ۲۰۰، فروخته می‌شود.

اما از طرف دیگر دی اس محصولاتش را در بازه‌ای از قیمت عرضه می‌کند که محبوب‌ترین محصولات تویوتا و هیوندای در آن حضور دارند و رقابت با آنها چندان ساده نیست. هیوندای سانتافه، تویوتا کمری و تویوتا راو۴ در همین حدود قیمت عرضه می‌شود.
سیتروئن دی اس ۶