لوییس همیلتون راننده تیم فرمول یک مرسدس به زودی یک آلبوم موسیقی به بازار عرضه خواهد کرد. به گزارش روزنامه انگلیسی سان او یک سال است که روی آهنگ‌های این آلبوم کار می‌کند و  تهیه‌کننده‌اش به این روزنامه گفته او استعداد خوبی در موسیقی دارد. 
همیلتون که دوست دخترش نیکول شرزینگر، خواننده گروه موسیقی پوسی‌کت دالز است، آهنگ‌هایش را با کمک خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده‌ای به نام انجل ساخته است. انجل سابقه همکاری با خوانندگان مشهوری مانند ریانا، دیزی راسل، پروفسور گرین و فرانک اوشن را در کارنامه‌اش دارد. 
انجل در مصاحبه‌ای به روزنامه سان گفته آهنگ‌های همیلتون بسیار خوب است و امیدوار است او این آهنگ‌ها را با جهان شریک شود. 
«صدای او از خیلی از خواننده‌های حرفه‌ای بهتر است. او خواننده‌ خوبی است و صدایش تازه و نرم است.»
انجل می‌گوید همیلتون بدون عجله در حال حاضر فقط مشغول ضبط آهنگ‌ها است. به گفته او آهنگ‌ها سبک‌های مختلفی دارد و  همیلتون تاکنون دوازده آهنگ ساخته است. 
لوییس همیلتون در حال حاضر در رده‌بندی رانندگان در فصل ۲۰۱۳ مقام چهارم را دارد. او در دومین مسابقه فصل در مالزی به لطف هم‌تیمی‌اش نیکو رزبرگ سوم شد. 
گفته می‌شود او برای دیدن نیکون شرزینگر که در آمریکا زندگی می‌کند سال گذشته بیست میلیون پوند برای سفر با جت خصوصی پرداخته است. انجل می‌گوید نیکول شرزینگر که خود در یک مسابقه انتخاب استعداد‌های موسیقی داور است، در حرفه آهنگسازی همیلتون دخالتی نداشته است.