لکسوس در نمایشگاه بین‌المللی خودرو استرالیا در سیدنی کانسپت ال‌اف-ال‌سی خود را با رنگی تازه به نمایش گذاشت. 
کانسپت ال‌اف-ال‌سی اولین بار زمستان گذشته در نمایشگاه خودرو دیترویت رونمایی شد. {+} این خودرو الگویی برای طراحی مدل‌های جدید لکسوس است، اما لکسوس می‌گوید به طور جدی در حال بررسی ساخت خودرویی براساس این کانسپت است. در صورتی که چنین خودرویی ساخته شود، رقیبی جدید برای آستون مارتین DB9 خواهد بود. 
کانسپتی که در دیترویت عرضه شد قرمز رنگ بود اما لکسوس برای کانسپتی که در سیدنی نمایش می‌دهد رنگ آبی را انتخاب کرده است. لکسوس می‌گوید این رنگ را از سنگی قیمتی به نام اوپال الهام گرفته، که نگین ملی استرالیا است. {+}
به جز رنگ و استفاده بیشتر از فیبر کربن کانسپت سیدنی تفاوت دیگری با کانسپت دیترویت ندارد.  در داخل خودرو هم تغییرات کمی در تزیینات داخلی داده شده تا با رنگ آبی بدنه تناسب داشته باشد، اما همچنان دستگاه‌های الکترونیکی در فضایی از چرم، چوب و فیبر کربن قرار گرفته‌اند. 
از جمله تکنولوژی‌هایی که در داخل ماشین نمایش داده شده است می‌توان به کنترل‌های لمسی  برای شیشه‌بالابر، تنظیم فرمان و آینه‌ها اشاره کرد. راننده می‌تواند اطلاعات خودرو را در دو نمایشگر ال‌سی‌دی ۱۲.۳ اینچی ببیند.
نیروی این کانسپت از موتور هیبرید جدید لکسوس تأمین می‌شود که تعداد باتری‌هایش از هیبرید‌های کنونی لکسوس کمتر است و می‌توان ۵۰۰ اسب بخار نیرو تولید کند.