هنگامی که مازراتی کانسپت آلفیه‌ری را در نمایشگاه ژنو رونمایی کرد، مدیران کارخانه ایتالیایی اعلام کردند تصمیمی برای تولید این خودرو ندارند. اما واکنش به این کانسپت آنقدر خوب بود که این خودرو اکنون به فهرست مدلهای جدید مازراتی اضافه شده است. قرار است مدل کوپه در سال ۲۰۱۵ به بازار شود و مدل روباز یک سال بعد عرضه خواهد شد. 
سندی از برنامه چهار سال آینده مازراتی منتشر شده که در آن آمده آلفیه‌ری با موتور شش سیلندری عرضه می‌شود که در مدلهای تک دیفرانسیل ۴۱۰ اسب بخار نیرو تولید خواهد کرد. به نظر این موتور براساس همان موتور شش سیلندری باشد الان بر روی مدلهای گیبلی و کواتروپورته نصب شده است. 

قدرت موتور مدلهای دو دیفرانسیل بین ۴۵۰ تا ۵۲۰ اسب بخار پیش بینی می‌شود. برای یک موتور شش سیلندر این اعداد بسیار بالا است. موتورهای هشت سیلندر مازراتی که در مدلهای گیبلی، کواتروپورته، لوانته و گرن توریزمو دیده خواهد شد ۵۶۰ اسب بخار و بیشتر قدرت خواهد داشت. 
در برنامه‌های آینده مازراتی آمده نسل جدید گرن توریزمو در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد. با این مدل و مدل شاسی بلند لوانته، مازراتی در سال ۲۰۱۸ شش مدل در بازار خواهد داشت.