لکسوس با همکاری یک خودروساز بلژیکی، یک مدل LS600 هایبرید لندلت را مخصوص عروسی شاهزاده ویلیامز دوم، پادشاه موناکو ساخته است.

لندلت (Landaulet) به ماشینی گفته می‌شود که برای سرنشینان عقب روباز است. برای ساخت این لکسوس دو هزار ساعت وقت صرف شده است و در ساخت آن از مهندسان شرکت بلژیکی کارات دوچاته‌لت کمک گرفته شده است. تخصص این شرکت بلژیکی ساخت ماشین‌های ضد گلوله و امن برای سران کشورها و ثروتمندان است. 
برجسته‌ترین بخش این ماشین سقفی یکپارچه از جنس پلی کربنات است که از ستون وسط تا صندوق عقب را می‌پوشاند. هنگامی که سقف روی ماشین باشد، باز هم می‌توان سرنشینان صندلی عقب را بدون هیچ مانعی دید.
برای تقویت بدنه از ترکیبی از کولار (Kevlar) و فیبر کربن استفاده شده و ماشین با دست رنگ شده و رنگ هم با آب حل می‌شود تا به محیط زیست آسیبی نزند.

عروسی پرنس موناکو با شارلین ویت‌استاک، قهرمان المپیک در رشته شنا، روز یازده تیر برگزار می‌شود و عروس و داماد قرار است بعد از پایان مراسم، با این ماشین به صومعه سنت دووت Sainte-Devote بروند. در طول مسیر ماشین تنها با موتور الکتریکی خود حرکت خواهد کرد. 
 از این ماشین تنها یک دستگاه ساخته شده است و از آن تنها برای طی همین مسیر استفاده می‌شود و سپس این خودرو در موزه اوشنوگرافیک در موناکو به نمایش درخواهد آمد.

این دومین عروسی سلطنتی امسال است. دو ماه پیش پرنس ویلیام، نوه ملکه بریتانیا در مراسمی که توجهی جهانی به خود جلب کرد با کیت میدلتون ازدواج کرد. سلیقه دو داماد سلطنتی اما به جز رنگ ماشین تفاوت زیادی با یکدیگر دارد.  
عروس و داماد انگلیسی بعد از ازدواج بر یک آستون مارتین DB6 MKII Volante سوار شدند. این ماشین که توسط ملکه در تولد بیست و یک سالگی پدر ویلیام به او هدیه داده شده با سوختی که از تفاله شراب ساخته می‌شود حرکت می‌کند تا به محیط زیست آسیب نزند.