نمایش چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های ماموریت غیرممکن تا چند روز دیگر در اروپا آغاز خواهد شد. این بار در کنار تام کروز، هنرپیشه نقش ایتان هاوک، چند ماشین ب ام و هم ستاره این فیلم هستند. 
ب ام و از شهرت و محبوبیت مامور مخفی این فیلم استفاده کرده و او را سوار بر ب ام و ویژن افیشنت داینامیک به ماموریت‌های غیر ممکن می‌فرستد. حضور نام ب ام و در این فیلم تنها به پرده سینما محدود نشده بلکه در مراسم افتتاح این فیلم در سراسر جهان، تام کروز و دیگر هنرپیشه‌ها با یک دستگاه از این کانسپت ب ام و به مراسم فرش قرمز می‌روند. 
علاوه بر ویژن افیشنت داینامیک، در این فیلم سری ۶ ب ام و در فرم کوپه و کانورتیبل، نسل جدید سری ۱ و مدل X3 هم حضور دارد. 

سابقه استفاده از فیلم‌های سینمایی برای تبلیغ غیرمستقیم خودرو بسیار طولانی است، اما موفقیت این روش تا حد زیادی به موفقیت فیلم بستگی دارد. فورد موستانگ بخشی از اعتبارش را به استیو مک‌کوئین و فیلم بولیت مدیون است. سکانس تعقیب و گریز این فیلم که ده دقیقه است، نه تنها برای این فیلم یک جایزه اسکار به ارمغان آورد، بلکه فورد موستانگ را برای همیشه به یک اسطوره تبدیل کرد. 

همینطور مینی در فیلم ایتالین جاب (در ایران شغل ایتالیایی) و آستون مارتین دی بی ۵، با فیلم‌ گولدفینگر از مجموعه فیلم‌های جیمزباند شهرتی جهانی پیدا کرد.
در دهه شصت و هفتاد میلادی، بخش مهمی از شهرت و اعتبار جهانی ماشین‌های آمریکایی به خاطر حضور آن‌ها در سریال‌ها و فیلم‌های هالیوود بود که این خودروها را همراه با شیوه زندگی آمریکایی به مردم جهان معرفی می‌کرد. 

بیوک ریگال سال ۱۹۷۶ در سریال کوجک با بازی تلی ساوالاس
در سال‌های اخیر با اینکه میزان استفاده از این وسیله تبلیغاتی بیشتر شده، اما ماشین‌های کمی با حضور در فیلم‌های سینمایی ماندگار شده‌اند. شاید موفق‌ترین نمونه سال‌های اخیر شورلت کامارو باشد که در فیلم ترنسفورمرز نقشی اصلی داشت. 

مرسدس بنز کلاس ائی کوپه در فیلم سکس اند د سیتی
به جز این، تجربه آئودی با حضور در فیلم آی روبات، لکسوس در فیلم گزارش اقلیت و مرسدس بنز در فیلم سکس اند د سیتی همگی کوتاه مدت بود و با پایان دوره نمایش فیلم، این خودروها به فراموشی سپرده شد. 
ب ام و می‌خواهد از سال ۲۰۱۳ میلادی خودروهای الکتریکی سری i را به بازار عرضه کند که یک مدل از آن براساس کانسپت ویژن افیشنت داینامیک ساخته خواهد شد. شهرت تام کروز و فیلمش بدون شک انتخابی حساب شده از سوی این کارخانه آلمانی برای افزایش آگاهی نسبت به این مدل جدید بوده است، اما آیا این کارخانه می‌تواند با گره زدن نام این مدل با عملیات غیرممکن اسطوره جدیدی در سینِما و صنعت خودرو خلق کند؟