جرمی کلارکسون، مجری پیشین برنامه تاپ گیر با انتشار یک توئیت به حدس و گمان‌ها درباره آینده خود و دیگر مجریان پیشین تاپ‌گیر پایان داد. 
شرکت آمازون هم با تایید این خبر اعلام کرد کلارکسون، هموند و جیمز می فیلمبرداری برنامه جدید خود را تا اواخر سال جاری میلادی آغاز میکنند و برنامه از ابتدای سال ۲۰۱۶ در شبکه ویدیویی «آمازون پرایم» پخش خواهد شد. 
اندی ویلیامز، تهیه کننده قدیمی تاپ گیر هم همراه سه مجری مشهور در ساخت برنامه جدید مشارکت دارد. 
هنوز نام این برنامه اعلام نشده است. 
جرمی کلارکسون درباره ترک بی‌بی‌سی و پیوستن به آمازون گفت «احساس میکنم از هواپیمای دو ملخه پیاده شدم و به یک سفینه فضایی سوار شده‌ام.»
بعد از دعوای جرمی کلارکسون با یک تهیه‌کننده، پخش تاپ‌گیر در میانه بیست و دومین فصل خود متوقف شد و در نتیجه بی‌بی‌سی تصمیم گرفت قرارداد جرمی کلارکسون را تمدید نکند و در نتیجه تاپ‌گیر سه مجری خود را از دست داد. 
پیش از این پیش‌بینی می‌شد این سه برنامه‌ای با مشارکت شبکه ویدیویی اینترنتی نت‌فلیکس بسازند و حتی نام این برنامه هم با الهام از سریال مشهور «هاوس آو کاردز» نتفلیکس، «هاوس آو کارز» پیش‌بینی می‌شد. 
کلارکسون و همکارانش با توجه به قراردادی که با بی‌بی‌سی داشتند، نمی‌توانستند تا سال ۲۰۱۷ با یکی از شبکه‌های تلویزیونی رقیب بی‌بی‌سی کار کنند و به همین خاطر امکان همکاری با آی‌تی‌وی و اسکای را نداشتند. 
برنامه تاپ‌گیر بی‌بی‌سی قرار است با اجرای کریس اوانز به زودی فیلمبرداری فصل جدید خود را آغاز کند.