مدیر دی اس، برند لوکس گروه پژو-سیتروئن اعلام کرده نمایشگاه مدلهای این برند «در روزهای آینده» در ایران باز خواهد شد.

ایو بونفون (Yves Bonnefont)، مدیر دی اس به خبرگزاری «جاست اوتو» گفته بازار ایران برای دی اس فرصت بسیار خوبی است چون مردم ایران برازندگی به سبک فرانسوی را می‌پسندند. او همچنین گفت «خوشحالیم که اولین مارک لوکسی هستیم که به این بازار برمیگردد.»

دی اس اولین برند لوکسی است که داشتن نمایندگی در ایران را تایید میکند. پیش از این آئودی نماینده رسمی‌اش در ایران را تایید نکرد اما گفت در حال بررسی بازار است. مرسدس-بنز هم به زودی قرار است با همکاری با ایران خودرو فعالیت خود را به طور رسمی در ایران از سر بگیرد.

دی اس در ایران

عکس از صفحه اینستاگرام دی اس ایران

همزمان صفحه اینستاگرامی به نام «دی اس ایران» هم خبر داد اولین «خانه دی اس» در بلوار اندرزگوی تهران به زودی افتتاح خواهد شد. اگرچه عکسی که این خبر را اعلام میکرد بعد از مدتی از روی صفحه حذف شد.

شرکتی به نام «آتی موتور» اعلام کرده واردکننده رسمی دی اس در ایران است و یک وب‌سایت به آدرس driveds.ir هم به عنوان وبسایت رسمی دی اس در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است.

پیشتر مدیر بازاریابی دی اس تایید کرده بود که چهار مدل دی اس ۴، دی اس ۴ کراس بک، دی اس ۵ و دی اس ۶ این شرکت در ایران فروخته خواهد شد. با این حال در وبسایت دی اس ایران تنها سه مدل دی اس ۶، دی اس ۵ و دی اس ۵ ال اس معرفی شده است.

هنوز اطلاعاتی درباره قیمت محصولات دی اس در ایران منتشر نشده است.