هیوندای مانفرد فیتزجرالد، یکی از مدیران پیشین لامبورگینی را استخدام کرده است. فیتزجرالد که در لامبورگینی مدیر برند و طراحی بوده در هیوندای به عنوان مدیر ارشد استخدام شده و مسئولیت تعیین استراتژی مارک لوکس جنسیس به او سپرده شده است.

استخدام فیتزجرالد قدم تازه هیوندایی در مسیر تغییر هویت این خودروساز است. هیوندای در بازارهای جهانی به ساختن خودروهای ارزان و مقرون به صرفه مشهور است و می‌خواهد این هویت را تغییر داده و محصولاتی سطح بالاتر به بازار عرضه کند.

مانفرد فیتزجرالد ۵۲ ساله است. او تا سال ۲۰۱۱ در لامبورگینی بود و سپس برای مدتی به یک کارخانه تلویزیون سازی آلمانی رفت و از سال ۲۰۱۳ شرکت مشاوره خود را داشت.

هیوندای که به همراه کیا، پنجمین خودروساز بزرگ جهان است،‌ چند هفته پیش اعلام کرد خودروهایی با مارک مستقل جنسیس به بازار عرضه می‌کند و از این طریق رسما به بازار خودروهای لوکس وارد شد.

فیتزجرالد اولین مدیر خارجی هیوندای نیست. پیتر شریر،‌ مدیر ارشد طراحی، لوک دانکرولک، مدیر طراحی پیشین بنتلی و آلبرت بیرمان، از ب ام و از مهمترین مدیران ارشد غیر کره‌ای هستند که پیش از فیتزجرالد به هیوندای رفتند.