مرسدس بنز طرح‌هایی از کانسپت مدل کوپه کلاس اس را منتشر کرده است. این مدل قرار است در کنار مدل شاسی‌بلند جی‌ال‌ای و مدل اس۶۵ ای‌ام‌جی، دو روز دیگر در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی شود. 
کلاس اس کوپه که قرار است براساس همین کانسپت سال آینده در نمایشگاه دیترویت یا ژنو  به نمایش گذاشته شود و از بهار آینده به عنوان مدل ۲۰۱۵ جانشین مرسدس سی‌ال کوپه خواهد شد. 
مرسدس بنز نسل جدید کلاس اس را با این هدف به بازار عرضه کرده است تا علاوه بر رقیبان سنتی، با مدل‌های لوکس بنتلی و رولزرویس هم رقابت کند. با این ترتیب مدل کوپه این کلاس هم علاوه بر ب ام و سری ۶ و آئودی آراس۵، بنتلی کنتینانتال و مازراتی گرن توریزمو را هم به فهرست رقبایش اضافه کرده است. 

کلاس اس کوپه با همان موتورهای شش سیلندر و هشت سیلندر کلاس اس عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد مدل ای‌ام‌جی این خودرو هم در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه می‌شود. 
برای دریافت اطلاعات بیشتر از این خودرو باید تا سه شنبه و آغاز نمایشگاه فرانکفورت صبر کرد. اما این طرح‌ها و عکس‌هایی که مخفیانه از خودرو گرفته شده نشان می‌دهد که بیرون خودرو کاملاً با کلاس اس سدان متفاوت است. در داخل هم اگر چه داشبورد با مدل سدان مشابه است اما فرمان اسپرت‌تر به نظر می‌رسد.