نمایشگاهی از خودروهای کوپه و کروکی کلاسیک ب‌ ام‌ و در موزه این کارخانه در شهر مونیخ آلمان در حال برگزاری است. نام این نمایشگاه «مسیر زیبایی» است و در آن ۱۴ مدل کلاسیک ب ام و  همراه با اولین  طراحی‌های این ماشین‌ها به نمایش درآمده است. 
«مسیر زیبایی» با نمایش ب‌ ام‌ و ۳۲۷ کانوریبل و مدل کوپه اسپرت ۳۲۷/۲۸ آغاز می‌شود که از هر دو از زیباترین خودروهای قبل از جنگ جهانی دوم به شمار می‌آیند. ب‌ ام‌ و ۳۲۷ از سال ۱۹۳۷ تا ۱۹۴۱ تولید شد و ساخت آن بعد از جنگ از سال ۱۹۴۵ ادامه پیدا کرد.
 در دهه ۵۰ میلادی رشد اقتصادی آلمان غربی با ساخت خودروهایی لوکس نظیر ۵۰۲ کوپه و  کانورتیبل و  ۵۰۳  همراه شد. مدل ۵۰۲ در نمایشگاه فرانکفورت سال ۱۹۵۵ رونمایی شد و ب ام و تولید آن را از سال ۱۹۵۶ شروع کرد و تا سال ۱۹۵۹ ادامه داد.
ب ام و از دهه شصت دو مدل‌ ۳۲۰۰ سی‌اس و ۲۰۰۰ سی‌اس را به نمایشگاه آورده است. ۳۲۰۰ را استودیوی ایتالیایی برتونه برای ب ام و طراحی کرد که قالبی برای عرضه کلاسی تازه و نقطه عطفی در ساخت خودروهای کوپه و کروکی در این کارخانه بود. 

ب ام و دهه هفتاد را با مدل خوش طرح ۳.۰ سی اس آی آغاز کرد و در سال ۱۹۷۶ با تولید اولین نسل از سری ۶ ساخت کوپه در این کارخانه وارد مرحله جدیدی شد.
سفر در زمان، بازدیدکنندگان نمایشگاه را به سری ۸ ب ام و می‌رساند که همراه با نسل دوم سری ۶ در آخرین سال‌های قرن بیستم ساخته شدند. 
این نمایشگاه با مدل‌های جدید سری شش به پایان می‌رسد که از سال گذشته به بازار عرضه شده است.
 نمایشگاه «مسیر زیبایی» همزمان با‌عرضه نسل  ب م و سری شش آغاز شد و هدفش مرور تاریخچه کوپه‌های این کارخانه  و مسیری است که به ساخت این مدل‌های جدید منتهی شده است. 
این نمایشگاه تا سپتامبر سال ۲۰۱۲ ادامه خواهد داشت.