چند روز بعد از معرفی سومین مدل مک‌لارن، این کارخانه قیمت و مشخصات فنی مدل ۶۵۰ اس را منتشر کرد. بنا براطلاعات منتشر شده، سرعت جدیدترین مدل این کارخانه در سه ثانیه  از صفر به صد کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعتش ۳۳۳ کیلومتر در ساعت است. 
مک‌لارن می‌گوید رقیبانش برای رسیدن به این اعداد باید ماشین‌های خود را تا حد ممکن سبک کنند و امکانات رفاهی آن را کم کنند. اما ۶۵۰ اس این توانایی را همراه با راحتی کامل سرنشینان در اختیارشان قرار می‌دهد. 
مک‌لارن می‌گوید شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتر در ساعت ۶۵۰ اس ۸.۴ ثانیه است و این خودرو مسافت ۴۰۰ متر را در ده و نیم ثانیه طی می‌کند. به این ترتیب شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتر در ساعت ۶۵۰ اس از مدل تاریخی مک‌لارن اف ۱ یک ثانیه کمتر است و شش دهم ثانیه زودتر مسیر ۴۰۰ متری را طی می‌کند. شتاب صفر تا دویست کیلومتر مدل جدید مک‌لارن از مدل ۱۲سی این کارخانه هم نیم ثانیه کمتر است. 

مصرف سوخت مک‌لارن ۱۱.۷ لیتر در هر صد کیلومتر اعلام شده است و این خودرو ۲۷۵ گرم در هر کیلومتر دی اکسید کربن تولید می‌کند. 
مدل کوپه و اسپایدر (بدون سقف) ۶۵۰ اس هفته آینده در نمایشگاه ژنو رونمایی خواهد شد و این خودرو پس از آن با قیمت پایه ۱۹۵ هزار و ۲۵۰ پوند برای مدل کوپه و ۲۱۵ هزار و ۲۵۰ پوند برای مدل اسپایدر به بازار عرضه خواهد شد.